Refine

Magazinlikler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Kraf 5100 Plastik Magazinlik - Mavi

• Plastik gövde • Sırt etiketli • Mavi • Dikey ve yatay pozisyonda kullanılabilir • Polistiren malzeme • Boyutları: 32 x 9 x 23.5 cm (Y - D - G)

47,85 TL + KDV
56,46 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Kraf 5100 Plastik Magazinlik - Kırmızı

• Plastik gövde • Sırt etiketli • Kırmızı • Dikey ve yatay pozisyonda kullanılabilir • Polistiren malzeme • Boyutları: 32 x 9 x 23.5 cm (Y - D - G)

47,85 TL + KDV
56,46 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Magazinlikler

Okullarda, evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan magazinlikler, dosyaların düzenli bir şekilde bir arada bulunmasına yardımcı olur. Bunların çeşitli tasarımları ve boyutları bulunur. Dolap içerisine veya masaüstüne yerleştirilebilen magazinlikler sayesinde aradığınız dosyayı kolayca bulabilirsiniz. Bunların kenarlarında isim yazma bölümleri olur. Buralara dosya isimlerini de yazarsanız aradığınız dosyaya çok kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Magazinlik dediğimiz eşyaların aslında dosyalıktan farkı yoktur. Bunlar tek başına ayakta durabilirler ve kitaplık, dolap gibi alanlara rahatça sığabilirler. Dosyalık rafları ise daha çok katlı bölmelikler şeklindedir ve masaüstü kullanımına daha uygundur. Her ikisi de ihtiyaç doğrultusunda kullanılabilir. Bu dosyalarınızı nasıl kullanacağınıza göre sizin karar vermeniz gereken bir durumdur. Kullanıma karar verdikten sonra dosyalarınızı ne şekilde koyacağınızı belirlemeniz yeterli olacaktır.

Ofislerde bulunan birçok evrak uzun süreli olarak raflarda kalabilir. Böyle ortamlarda magazinlik, dosyalık gibi araçların kullanımı çok faydalıdır. Hem düzenli bir hayatın varlığı hem de hızlı bir şekilde dosyaya ulaşmak için çok faydalıdır. Bunlar kaybolan dosya riskini de en aza indirerek karmaşaların önüne geçmektedir. Ayrıca sert dış kapları sayesinde dosyaların zarar görmeden uzun süre kalabilmelerine olanak tanır.


Magazinlikler Ne İçin Kullanılır?

Magazinlikler
okullarda, işyerlerinde veya kişisel kullanım için evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Esas amacı dosya veya evrakların düzenli bir şekilde bir arada durabilmesidir. Bu magazinliklerde kenarda bir beyaz kağıt yer alır ve buraya dosya ile ilgili özet bilgiler eklenebilir. Bu da istediğiniz dosyaya kolayca ve hızlıca ulaşmanızı sağlar. Zaman ve emek tasarrufu için son derece faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Bazı iş yerleri için hızlı iş yapmak son derece önemlidir.

Magazinlikler özellikle büyük şirketlerde ve firmalarda vazgeçilmez ürünlerdendir. İş yerindeki düzen işlerin hızlanması için oldukça önemlidir. Her gün elden geçen bir sürü evrak dikkatli bir şekilde incelenmeli ve gerekli yere konumlandırılmalıdır. Yöneticiler dosyalara ulaşmak istediğinde hemen elinin altında olan bu magazinlikler büyük fayda sağlayacaktır. Farklı renk ve tasarımları ile ortamın düzenine uygun renkler seçerek kendinize güzel bir ortam da hazırlayabilirsiniz.

Magazinliklerin farklı renkte olanlarını önemli evraklar için kullanarak algıda ayırt ediciliği yakalayabilirsiniz. Örneğin; kırmızı renkte bir magazinlik önemli evrakların bulunduğu bir klasör olabilir. Bu sayede kırmızı renkteki klasörlere bakarak çok daha kısa yoldan önemli evraklara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sadece bir öneriydi. Bunun yerine başka renk ve modeller de tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı magazinlikler sitemiz içerisinde çeşitli görsellerle sizlerin beğenisine sunulmuştur.


Magazinliklerin Faydaları

Yukarıda da söylediğimiz gibi magazinliklerin faydaları genel olarak dosyaları bir araya getirmek şeklindedir. Bunun haricinde okullarda içlerine kitaplar da koyulabilir. Bu tamamen kişisel kullanıma bağlı olarak şekillenebilir. Ancak genel itibariyle evrakların karışmaması ve düzenli durması için icat edilmiş yapılardır. Bu anlamda büyük oranda hayatımızı kurtardıklarını söyleyebiliriz.

Küçük ama etkili ürünler olan magazinlikler ile sizler de iş hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Bunun yanında zaman kazanarak kendinizi başka işlere bırakabilirsiniz. Böylesi hayatımızı kolaylaştıran bir ürün varken neden kullanmayalım? Uygun fiyatlı olmaları da herkesin alabilmesi için olanak tanıyacaktır.