Lipton İce Tea Şeftali 330 ml


21,60 TL

Şeftali aromalıdır. Teneke kutu içerisinde 330 ml ürün bulunur. Renklendiricisiz, koruyucusuz ve gazsızdır. Koli içinde her biri 330 ml olan 24 adet teneke kutu bulunmaktadır. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 24
Sepete Ekle Sepete Git

Lipton Ice Tea Şeftali 330 Ml Fiyatı

Lipton ice tea şeftali 330 ml olarak raflarda yerini alırken lezzeti ve tadıyla da soğuk çay sevenlerine meyve aromasıyla da serinlik katacaktır. Tüketicinin istekleri doğrultusunda çalışmalar yapılarak lipton buzlu çayın birçok çeşidini sizlerle buluşturuyor. Meyve suyu olarak da çok tüketilen şeftali bu kez de karşınıza buzlu çay olarak çıkmaktadır. Yeni tatlarla birlikte en çok tercih edilenlerden biri de şeftalili olanıdır. Şeftalinin meyve olarak sevilmesi içeceklerinin de sevilmesini sağlamıştır. Buzlu içecek olan İce tea, yaş olarak farketmeksizin her yaşa hitap eder. Çünkü içinde asit yoktur ve çaydan farkı da yoktur. Bu yüzden yiyeceklerin yanında asit sevmeyenler için oldukça faydalı bir içecek olacaktır.


İce tea şeftali
ve çayın karışımı ile bir araya gelerek oluşturduğu aroması ve serinleten lezzetiyle sizlere sunulmaktadır. Lipton ice tea alışılan lezzetin dışında damaklarda bambaşka bir lezzet bırakmaktadır. Soğuk çayın lezzeti özenle hazırladığınız sofralarınızın yanında, serin tadıyla sizleri buluşturuyor. Yazın sıcak günlerinde, ikramlarda iyi bir kurtarıcıdır. İce tea kalitesi ve tatları tartışılmaz bir gerçek. Her daim yanınızdan ayırmadan kolaylıkla taşınabilmektedir. Severek tüketilen LiptonİceTea Şeftali 330 Ml ambalajlı olarak üretilmekle beraber gazsız içecekler arasında yer almaktadır. İcetea gazsız bir içecek olarak tüketiciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti en büyük başarı hedefleri arasındadır. Ayrıca serin yerlerde korunması önerilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir