Lipton İce Tea Limonlu 330 ml


21,60 TL

Limon aromalıdır. Teneke kutu içerisinde 330 ml ürün bulunur. Renklendiricisiz, koruyucusuz ve gazsızdır. Koli içinde her biri 330 ml olan 24 adet teneke kutu bulunmaktadır. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 24
Sepete Ekle Sepete Git

Lipton Ice Tea Limonlu

Lipton İceTea Limonlu 330 Ml olarak gazsız içecekler arasında yerini almaktadır. Lipton çayları ile kendinden söz ettirerek soğuk çayda da markasını başarıya ulaştırmıştır. Bu başarısıyla birlikte tüketiciyi soğuk çayın birçok çeşidi ile buluşturmaktadır. Tadı ve lezzeti ile icetea içtiğinizde damaklarda ayrı bir ferahlık bırakmaktadır. Serinletici ve hafif limonlu olarak sizlere sunulmuştur. Ice tea meyve aromalarının birleşmesiyle birçok lezzeti yakalamayı başarmıştır. Limon aroması ve yeşil çayın harmanlanması ile oluşan içecek içeriğindeki doğal özleriyle sizleri karşılamaktadır. Renklendirici ile koruyucu içermeyerek her yaş gurubuna hitap etmektedir.


Yaz ve kış sofralarınızın vazgeçilmezi icetea limonlu tadıyla sizlere ayrı bir lezzet sunmaktadır. Lipton İceTea Limonlu 330 Ml boyutunda olup taşınması kolay olan bir içecektir. İşyerinizde veya spor yaparken serinletici özelliği ile her zaman yanınızda olması gereken içecekler arasındadır. İcetea dünyada da oldukça popülerdir. Çok çeşitli olmakla beraber, farklı tatları ile de zaman yerini korumaya devam etmektedir. İce tea yıllardır sağladığı güven ile her zaman raflarda yerini almaya devam etmektedir. Limonlu içecek olarak da tüketici tarafından oldukça tercih edilmektedir. İçerisindeki C vitamini ile zenginleştirilmiş olarak gün boyu hareketli ve enerji kalmayı sağlamaktadır. Ayrıca içerisine nane ve buz parçacıkları ekleyerek de daha farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.

.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir