Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 500'lü


1.092,79 TL

Doğal Siyah Çay Paket içeriği 500 adettir. 1 poşet çay 2 gr’dır.


Lipton Bardak Poşet Çay

Lipton Bardak Poşet Çay Yellow Label 500'lü  Doğu Karadeniz başta olmak üzere içinde Endonezya, Kenya ve meşhur Seylan çay bitkisi harmanlarından oluşan muhteşem bir lezzet sunar sizlere. Üstelik bir bardak çay için gereken miktarlar sizin için poşetlenip zamanınızdan da tasarruf etmenizi sağlar. Tek tek ve el değmeden poşetlenen bir bardak poşet çay için sadece sıcak bir bardak su yeterli gelir. Ülkenin damak tadına tamamen hitap edecek şekilde harmanlanır yellow label. Lezzeti, kokusu, aroması ve rengi ile çay severlerin vazgeçilmezleri arasında yerini çoktan almıştır.


50 yıl boyunca çay yaprağı üretebilen çay bitkisi, ilk zamanlarında Çin’de medikal amaçlara hizmet vermiştir. Ardından ise su ile karıştığında ortaya çıkan içinizi ısıtan bir içecek olduğunun keşfedilmesi uzun sürmemiştir. Çayın içecek olarak kullanımı milattan öncelere dek uzanmaktadır. Kore, Vietnam, Japonya derken bütün dünyada nam salmış, insanların kalbini kazanmıştır. Netice olarak günümüzde sudan sonra en çok tüketilen içecek halini almıştır. Gününüzün her anında sizinle olabilecek kapasiteye sahiptir bardak poşet çay. Bu lezzetli içeceği tercih ederken, insanların beğenisini kazanmış ve kalitesi ile güvenilirliğini kanıtlamış olan bu muhteşem lipton harmanı, pratik kullanımı ile yıllardır süregelen çay keyfi tabiri için sizlerle.


Aklınıza düştüğü anda, suyu ısıtmaya başlayabilirsiniz. Yorgunluk alıcı, moral verici, sohbet güzelleştirici, antioksidan etkili içeceğiniz 2-3 dakika süren demlenme süresi sonunda içime hazır olacaktır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir