Lavabo Fırçası


16,50 TL

• Lavabolardaki yapışmış kirlerin çıkmasını sağlar. • Uzun sapı sayesinde elleriniz kirlenmeden temizlik yapabilirsiniz.


Lavabo Fırçası Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Lavabo fırçası evlerinizde sık kullanılan lavabolarınızın tıkanıklığını gidermekte bire birdir. Lavabo fırçasını kullanarak lavabolarınızın sararan kısımlarını hızlı bir şekilde eski rengine kavuşturabilirsiniz. Özel bir mekanizma ile tasarlanan bu fırça basit kullanım sunarak evlerinize hijyen katmaktadır. Farklı yaş gruplanın kullanabileceği bu ürün sayesinde kusursuz bir temizlik sağlayabilirsiniz. Üründe kullanılan temel bileşenler, sağlığa zarar vermeyen sert plastikten elde edilmiştir. Ürünü kullanır iken ürünün üst kısmına yapıştırılmış kullanma talimatından yardım alabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan ürünü lavabolarınızı temizler iken su ile ıslatabilirsiniz. Ürünü su ile ıslatmak istememeniz durumunda çamaşır suyu ya da diğer kimyasalları kullanabilirsiniz. Bu fırça ile tüm lavabolar üzerinde de etkili bir üründür. Bu nedenle lavabolar üzerinde de güven ile uygulayabilirsiniz.


Devamlı olarak aynı boyutlarda üretilen bu fırça yalnızca evde bulunan lavabolarınızda değil tüm işyerlerindeki lavabolar için kullanıma uygundur. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bir üründür. Ürün üretim aşamasında iken kullanılan malzemelerin her biri birinci sınıftır. Bu nedenle ürünü yalnızca bir yıl değil her yıl kullanabilirsiniz. İş yerlerinizin lavabo kısımlarında, el yıkama alanlarında, musluklarda da kullanılabilen bu ürün sayesinde temizlik işleminizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Ürün aynı zamanda banyo ve fayans fırçalamak için de uygun bir üründür. Bu sayede tüm banyo ve tuvaletlerinizdeki sarartıları bu fırça ile giderebilir, temiz bir ortam yaratabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir