Fiyat Aralığı
Marka

Köpük Sabun Aparatları

Filtre 0

Köpük Sabun Aparatları Nerelerde Tercih Edilir?

Köpük sabun aparatları umumi tuvalet, lavabo ve mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Sıvı görünümlü özel sabunların köpürtülerek kullanımına özel tasarlanmış aletlerdir. Manuel ya da otomatik olan bu ürünler, hijyenik bir kullanım için dizayn edilmiş ve günlük hayatta rolü büyük olan yardımcılardır. Diğer yandan köpük sabun aparatı tasarımları da günümüzde teknolojinin desteğiyle birlikte oldukça gelişmiştir. Durum böyleyken kullanım alanı ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak uygun köpük sabun aparatları tercih edilebilir.

Sensörlü ve manuel köpük sabun dispenserleri kullanılacak alana göre seçilmelidir. Örneğin, geniş alanlarda sensörlü ürünler verimlilik sağlar. Bunun başlıca nedeni, sensörün etkin bir şekilde çalışabilmesi için geniş hareket alanı gerekliliğidir. Manuel olarak kullanılan pompalı dispenserler ise dar tuvalet ve lavabo kenarlarında kullanım için idealdir.

Köpük Sabun Aparatları

Köpük sabun aparatları sabun solüsyonunun köpük formunu almasını sağlayan bir ekipmandır. El hijyeninde önemi oldukça fazla olduğundan genellikle kafe, okul, restoran ve lokanta tuvaletlerinin el yıkama bölümünde duvara asılı halde konumlandırılır. Bunun amacı, ellerin olabildiğince az yüzey ile temas ederek temizlenmesini sağlamaktır. Duvarda monteli haldeki köpük sabun aparatları sayesinde, köpüğü kolay bir şekilde sıkarak ellerinizi mikroplardan arındırabilirsiniz.

Köpük sabun dispenserleri; metal, sert plastik ve fotoselli gibi birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Toplu hizmet verilen restoran, kafe, kurs merkezi gibi ortamlarda hijyeni sağlamak üzere köpük aparatlarının kullanımı büyük önem taşır. Ellerin yıkanarak mikroplardan arındırılması aşamasında oldukça az yüzeye temas etmesi önemlidir. Bu nedenle gelişmiş sensörlü ya da fotoselli ürünler seçilebilir. İhtiyaçlar doğrultusunda birçok çeşidi bulunan köpük sabun dispenserleri arasından seçim yapılabilir.

Kategorimizde bulunan çok fazla tercih edilen Tork marka köpük sabun aparatlarına ve dispenserlerine Tork kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Köpük Sabun Dispenseri Çeşitleri Nelerdir?

Sıvı sabun solüsyonlarının kullanımını kolaylaştıran köpük sabun aparatı çeşitleri özellikle toplu hizmet verilen mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Sağlık ve hijyeni ön planda tutan işletmeler genellikle aşağıdaki köpük sabun dispenseri çeşitlerini kullanır:

  • Pompalı Köpük Sabun Dispenseri
  • Manuel Köpük Sabun Dispenseri
  • Sensörlü Köpük Sabun Dispenseri

Pratiklik ve hijyen için oldukça avantajlı olan köpük sabun dispenseri çeşitlerinde ortak olan birçok özellik mevcuttur. Ancak diğer yandan özellikle şeffaf sabun haznesi solüsyonun miktarının kontrolü için tasarlanmıştır. Böylece aparat içindeki sabun bittiğinde kolay bir şekilde tespit edilebilir. Toplu kullanım alanları için sıklıkla tercih edilen sıvı ve köpük sabunlar, dispenserler sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilir.

Köpük Sabun Dispenseri Fiyatları

Köpük sabun aparatı fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerde bulunur. Kalabalık mekanlarda hijyen sağlamak amacıyla kullanılan ürünler arasında ilk sıralarda yer alan köpük aparatları, genellikle sert plastikten üretilir. Bunun yanında paslanmaz çelik materyallerden üretilen modelleri de mevcuttur. Fiyat skalası ise ürünlerin üretildikleri hammaddeye göre farklılık gösterebilir.

Köpük sabun dispenseri fiyatları, ürünün özellik miktarına göre de değişiklik gösterir. Örneğin, sensörlü ve otomatik kullanım sağlayan cihazlar bir miktar fiyat farkına sahiptir. Fiyat performans açısından verimli sonuç elde etmek için kaliteli köpük sabun aparatları tercih edilebilir. Bunun yanında kaliteli köpük aparatlarını uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Bütçe dostu ve kaliteli ürünleri de Biz Size Yeteriz markası güvencesiyle satın alabilirsiniz. Tüm Sabun ve Köpük Verici Aparat fiyatlarına kategorimize hemen ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Köpük Sabun Pompası Nedir?

Şişe halde satılan ve sıvı görünümü olan köpük sabunlar, pompa yardımıyla köpük forma sokulur. Avuç içi ile basılarak pompalanan aparatlar özel sıvı formlu sabunun köpük şeklinde kullanımı için tasarlanan aletlerdir.

Köpük Sabun Dispenseri Nasıl Kullanılır?

Köpük sabun dispenserler modellerinin, uzaktan sensörlü ya da pompalı kullanıma uygun tasarımları mevcuttur. Sensörlü dispenserler eli uzaktan algılayıp aktive olur. Böylece cihaz, köpüğü dispenserin altında tutulan ele aktarır. Pompalı dispenserler ise manuel olarak kullanılır. Bir elin avuç içi ile pompa bölümüne bastırıp diğer eli ürünün altına tutmak kolay kullanım için yeterlidir.

Köpük Sabun Aparatı Temizliği Nasıl Olur?

Köpük sabun aparatı temizliği oldukça kolaydır. Bol su yardımıyla aparatı kolay bir şekilde köpükten arındırıp hijyenik hale getirebilirsiniz. Şişe içine doldurduğunuz temiz suyu, aparat ile birkaç kere pompalama işlemi yaparak ürünün temizliğini yapabilirsiniz.