Konteyner 360 Litre Yeşil


6.867,50 TL

• Hacim: 360 L • Ağırlık: 25 kg • Yükseklik: 1110 mm • Genişlik: 620 mm • Derinlik: 860 mm • Tarak Yüksekliği: 1000 mm


Konteyner 360 Litre Yeşil Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 360 litre yeşil, çeşitli atıkların toplanması amacıyla  üretilir. Ürün, birbirine birleşmiş olan kapak ve tek parça gövdeden oluşur. Sertifikalı ve garantili olup yüksek yoğunluklara sahip olan polietilenden üretilmiş olan atık toplama araçlarıdır.

 

Tekerlekli çöp konteyner ürünleri; kimyasallar, ani ısı değişimleri, güneş ışınları gibi etkilere karşı korunabilmesi için özel takviyelerle geliştirilmiş ve üretilmiş ürünlerdir. Plastik olan parçaları son sistem ve modeldeki baskı makinelerinde monoblok döküm tercih edilerek üretilmektedir. Metal olan parçaları da oldukça dayanıklı yapıya sahip olup paslanmalara karşı özel olarak tasarlanmıştır.

 

Tek parça elastik malzemeden yüksek kalitelerde üretilmiş iki adet tekerleği bulunmaktadır. Tekerlekler kaliteli çelik malzemeler ile birbirine bağlanmıştır. Plastik çöp konteyneri sağlığa uygun olarak üretilmiştir ve güvenle kullanıma uygundur.

 

Kapak kısmı menteşe yardımıyla tutturulmuş olup geriye doğru açılabilmektedir. İki kademeli şekilde açılmaktadır. Konteynerin ön kenar kısmı taraklı yapıdadır. Keskin ve sivri olan tehlikeli köşeleri bulunmamaktadır.

 

360 lt çöp konteyner çöp tasfiye firmaları, otel, okul, hastane, resmi kuruluşlar gibi pek çok alanlarda çöp tasfiye işlerinde kullanıma oldukça uygundur.

 

İşlevsellik açısından en üst düzeyde ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan konteynerler, çevre kirliğine ve sağlığa zarar vermenin önüne geçilebilmede de en büyük yardımı sağlayan araçlardır. Tasarımları ve kolay kullanılabilir olmalarından dolayı oldukça fazla talep görmektedir. Bu konteynerler atıkların taşınması ve depolanmasında kullanılan en önemli araçlar arasında yer almaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir