Konteyner 240 L Yeşil 1.Kalite


2.229,38 TL

Hacim: 240 L Ağırlık: 11,24 kg Yükseklik: 1065 mm Genişlik: 585 mm Derinlik:725 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Yeşil


Konteyner 240 L Yeşil 1.Kalite Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 240 L yeşil 1.kalite, tekerlekli yapıya sahip olup pek çok yerde kullanılabilir. Oteller, okullar, hastaneler, toplu konutlar, resmi kurum ve kuruluşlar ile belediyelerde atık toplama gereksinimlerine uygun olarak üretilmiştir.  240 litre hacme sahiptir. Sıcağa, güneş ışınlarına ve soğuğa dayanıklı olarak tasarlanmıştır.  İki adet tekerleği sayesinde kolay taşıma özelliğine sahiptir.

 

Her türlü darbeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Yapısının dayanıklı olması dolayısı ile oldukça uzun ömürlüdür. Atıkların insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden nakledilecek olduğu ana kadar depolanması amacıyla kullanılmaktadır. Tekerlekli pedallı çöp konteyneri  ihtiyaç duyulan  noktalara yerleştirilerek kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir.

 

Kolay temizlenebilen, koku yapmayan özelliklere sahip olup, amonyak, asit, sirke, maya, alkol ve güneş ısısından etkilenmeyecek özelliklerde üretilmiştir. 240 litre pedallı çöp konteyneri darbelere karşı dayanıklı ve hiçbir şekilde deformasyona uğramayacak özelliklerde üretilmektedir. Gövdeleri düşme, devrilme ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.

 

Yüksek yoğunluğa sahip polietilenden üretilmekte olan konteynerler, soğuk ve sıcağa karşı dayanıklı ürünler arasında yer alır. Yeşil  çöp konteyneri için kullanılan  boyasının ışığa karşı hassasiyeti en yüksek seviyede olduğundan renk değişimi yapmaz. Kapak kısmı menteşe yardımıyla tutturulmuş olup geriye doğru açılabilmektedir. İki kademeli şekilde açılmaktadır. Konteynerin ön kenar kısmı taraklı yapıdadır. Keskin ve sivri olan tehlikeli köşeleri yer almamaktadır. Güvenli kullanıma uygun olarak üretilmiş atık toplama gereçleridir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir