Konteyner 240 L Turuncu Pedallı


2.844,38 TL

Hacim: 240 L Ağırlık: 11,24 kg Yükseklik: 1065 mm Genişlik: 585 mm Derinlik:725 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Turuncu Ek Aparat : Pedal


Konteyner 240 L Turuncu Pedallı Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 240 L turuncu pedallı yapıya sahip olup pek çok alanda kullanılır. Oteller, okullar, hastaneler, toplu konutlarda atık toplama gereksinimlerine uygun olarak üretilmiştir.  240 litre hacme sahiptir. Sıcağa, güneş ışınlarına ve soğuğa dayanıklı olarak üretimleri yapılır.  Tekerlekli pedallı çöp konteyneri iki adet tekerleği sayesinde kolay taşıma özelliği bulunur.

 

Kolay temizlenebilen, koku yapmayan özelliklere sahip olup çeşitli zararlı maddelerden de etkilenmeyecek özelliklerde üretilmiştir. Darbelere karşı dayanıklı ve hiçbir şekilde deformasyona uğramayacak özelliklerde üretilmektedir. 240 litre pedallı çöp konteyneri araçları; gövdeleri düşme, devrilme ve çarpmalara karşı oldukça sağlam olarak üretilir.

 

Turuncu çöp konteyneri içine çevreye ve kendisine zarar verecek sıcak, patlayıcı ve yanıcı malzemeler atmamaya özen gösterilmelidir. Belirli aralıklarla düzenli olarak kirlerden ve zararlı kimyasal maddelerden arındırılarak kullanılmalıdır.  Deforme olmuş konteynerleri, içerisindeki zararlı atıkları sızdırabileceğinden dolayı  kullanmamaya özen göstermek gerekir.

 

İşlevsellik açısından en üst düzeyde ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan konteynerler, çevre kirliğine ve sağlığa zarar vermenin önüne geçilebilmede de en büyük yardımı sağlayan araçlardır. Tasarımları ve kolay kullanılabilir olmalarından dolayı oldukça fazla talep görmektedir. Konteynerler atıkların taşınması ve depolanmasında kullanılan en önemli araçlar arasındadır.

 

Pedallı konteyner kimyasal etkiler, ani ısı değişimleri, güneş ışınları gibi etkilere karşı özel üretilmiş ürünlerdir. Plastik olan parçaları son sistem ve modeldeki baskı makinelerinde döküm yapılması tercih edilerek üretilmiş atık toplama gereçleridir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir