Konteyner 240 L Kırmızı 1.Kalite


2.229,38 TL

Hacim: 240 L Ağırlık: 11,24 kg Yükseklik: 1065 mm Genişlik: 585 mm Derinlik:725 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Kırmızı


Konteyner 240 L Kırmızı 1.Kalite Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 240 L kırmızı 1.kalite, her türlü darbeye karşı dayanıklı bir üründür. Yapısının dayanıklı olması dolayısı ile uzun bir süre kullanılabilir. Atıkların insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden imha edilecek zamana kadar  depolanması amacıyla kullanılır. Tekerlekli çöp konteyneri ihtiyaç duyulan her alanda ulaşılabilir ve güvenilir noktalara yerleştirilerek kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir.

 

Arka tarafına monte edilen tekerlekler sayesinde istenilen yere taşınması kolay olmaktadır. Kapağı sayesinde pis kokuları ve kötü görüntüleri önler. 240 litrelik iç hacme sahiptir. Dış ya da iç mekânlarda, restoran, otel, okul gibi alanlarda atıkların toplanması amacıyla üretilmiş kapaklı ekonomik plastik gereçlerdir.

 

240 litre pedallı çöp konteyneri sağlığa uygun ham maddeden üretilmiş olup, dayanıklı ve oldukça sağlamdır.  240 litre iç hacmi sayesinde oldukça fazla atık toplanmasını sağlar. İki adet arka tarafında tekerlekleri bulunur. Tekerlekli bir ürün olması dolayısıyla da istenilen yere kolaylıkla konumlandırılabilir. Üretimleri sırasında kullanılmakta olan madde soğuğa, sıcağa, güneş ışığına ve yağmura karşı oldukça dayanıklıdır. Kırmızı çöp konteyneri sızdırmaz özelliğe sahip bir üründür.

 

Sokaklarda ve caddelerde yer alan çöp konteynerleri insan hayatında önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Yaşadığımız ortamın sürekli olarak temiz tutulması sağlıklı hayat sürdürebilmek içinde oldukça önemlidir. Bu nedenle çöp atıklarının çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden depolanabilmesi çöp konteynerleri ile sağlanır. Kullanımları kolay ve pratiktir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir