Konteyner 120 L Yeşil Eko - 6506


803,60 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 11 kg Yükseklik: 940 mm Genişlik: 480 mm Derinlik: 540 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Yeşil


Konteyner 120 L Yeşil Eko - 6506 Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L yeşil eko- 6506, tekerlekli yapıya sahip olup; oteller, okullar, hastaneler, toplu konutlar, resmi kurum ve kuruluşlar ile belediyelerde atık toplama gereksinimlerine uygun olarak üretilmiştir.  120 litre hacme sahiptir. Sıcağa, güneş ışınlarına ve soğuğa dayanıklı olarak tasarlanmıştır.  İki adet tekerleği bulunup kolay taşıma özelliğine sahiptir.

 

Tekerlekli çöp konteyner ürününün ham maddesi düşük ve yüksek ışıklara, alkalilere ve asitlere, kızılötesi ve ultraviyole ışınlara tamamen dayanıklı olacak şekilde geliştirilerek üretilmiştir. Sağlığa uygun kapak sistemi ve taşımayı kolaylaştıran iki adet tekerleği bulunmaktadır.

 

Atıkların insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden nakledilecek olduğu ana kadar depolanması amacıyla kullanılmakta olan plastik çöp konteyneri ihtiyaç duyulan her alanda ulaşılabilir ve güvenilir noktalara yerleştirilerek kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir.

 

İnsanlar tarafından imhası oldukça zor olan çöplerin biriktirilebilmesi amacıyla kullanılan konteynerlerin sağlığa uygun ve sağlam olmaları gerekmektedir. Konteynerler nerede ve ne amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Alınacak olan ürünler hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve ürünle alakalı fikir sahibi olmak, konteynerleri seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır.

 

Sağlıklı ve temiz çevre koşullarında yaşamak tüm bireylerin en doğal hakkıdır. Bu nedenle yaşamakta olduğumuz alanlara yerleştirilmiş olan 120 lt çöp konteyneri içinde atıklarımızı biriktirerek çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek de bizlerin en önemli görevlerindendir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir