Konteyner 120 L Yeşil 1. Kalite Pedallı


2.075,63 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 11 kg Yükseklik: 940 mm Genişlik: 480 mm Derinlik: 540 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Yeşil Pedallıdır


Konteyner 120 L Yeşil 1. Kalite Pedallı Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner yeşil 120 L 1. kalite pedallı, her çeşit atıkların toplanarak imha edilene kadar biriktirilmesi amacı ile üretilmiştir. Birinci kalite, pedallı, TSE kalite belgeli atık toplama ürünüdür. Tekerlekli pedallı çöp konteyneri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay taşınabilmesi amacıyla arka tarafında iki adet tekerlekli olarak üretilmiştir.

 

 Ön tarafında bulunan pedal aksamı, el değmeden kapağın açılmasını sağlayarak atıkların konteynerlere kolaylıkla bırakılmasını sağlamaya yardımcı olur. Pedallı yapısı kapağa el değdirmeyi gerektirmediği için oldukça kullanışlıdır. Bu yönüyle 120 litre pedallı çöp konteyneri  sağlığa uygunluk açısında da tercih edilmektedir.

 

Çeşitli katı atıkların nakledilecek oldukları yere gidene kadar toplanması amacıyla kullanılmaktadır. Konteynerler, atıkların geçici süreler için toplanması için kullanılan en önemli gereçlerdendir. Atıklar ile çevreye zarar verilmesini önleyen bu gereçler iş yerlerinde, caddelerde ve sokaklarda oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Bulundukları ortamlarda sağlığa uygunluk koşulları sağlayan bu ürünler kullanım amaçlarına göre çeşitli şekillerde, renklerde ve ebatlarda üretilmektedir.

 

Fazla atık depolanması gerekli olan bahçe, restoran, toplu konut, okul ve sokak gibi alanlarda oldukça sık tercih edilen 1. kalite pedallı yeşil 120 litre konteynerler, pedallı ve tekerlekli olmasının yanında hafif olması nedeniyle de kullanıma uygundur.

 

Yeşil çöp konteyneri, zararlı kimyasal atıkların atılmaması gereken araçlardır. İçerisindeki atıkların dışarı koku salmasını önlemek amacıyla kapakları mutlaka kapalı tutulmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir