Konteyner 120 L Turuncu 1. Kalite Pedallı


2.075,63 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 8.74 kg Yükseklik: 955 mm Genişlik: 455 mm Derinlik:600 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Turuncu Ek Aparat : Pedal


Konteyner 120 L Turuncu 1. Kalite Pedallı Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L turuncu 1. kalite pedallı,  fazla atık depolanması gerekli olan bahçe, restoran, toplu konut, okul ve sokak gibi alanlarda oldukça sık tercih edilen konteynerler arasında yer almaktadır. Pedallı ve tekerlekli olmasının yanında hafif olması da çokça tercih edilmesini sağlar.

 

Ön tarafında bulunan pedal özelliği sayesinde kapak açılırken el değmez. Bu da atıkların konteynerlere kolaylıkla bırakılmasında etkili olur. Tekerlekli pedallı çöp konteyneri bu özelliği sayesinde sağlık dostudur.

 

120 litre pedallı çöp konteyneri, çeşitli atıkların toplanarak imha edilene kadar biriktirilmesi amacı ile üretilmiş birinci kalite atık toplama ürünüdür. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile de ön plana çıkar. Turuncu çöp konteyneri tekerlekli yapısı sayesinde kolayca taşınır.

 

Çeşitli katı atıkların nakledilecek oldukları yere gidene kadar toplanması amacıyla kullanılırlar. Bu tür konteynerler, atıkların geçici süreler için toplanması amacıyla kullanılan en önemli gereçlerdendir. Atıklar ile çevreye zarar verilmesini önleyen bu gereçler başta iş yerleri olmak üzere pek çok alanda tercih edilir. Ayrıca cadde ve sokaklarda da oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Kullanım amaçlarına göre değişik ebatlarda ve modellerde üretilmektedir.

 

Pedallı konteyner, çeşitli atıkların toplanması amacıyla  birbirine birleşmiş olan kapak ve tek parça gövdeden imal edilir. Ayrıca bunlar yüksek yoğunluklara sahip olan polietilenden üretilmiş olan atık toplama araçlarıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir