Konteyner 120 L Sarı 1.Kalite - 6505


1.383,75 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 8.74 kg Yükseklik: 955 mm Genişlik: 455 mm Derinlik:600 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Sarı


Konteyner 120 L Sarı 1.Kalite - 6505 Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L sarı 1.kalite – 6505, kolay temizlenebilir, koku yapmaz özelliklere sahip olup, gövdesi hava şartlarına ve güneşe karşı dayanıklı hammaddeden üretilmiş gereçlerdir.  Güneş ışınları karşısında renk değişimi ve solma yapmaz.  Tekerlekli çöp konteyner soğuğa, sıcağa ve çeşitli hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Ürün iç hacim kapasitesi 120 litredir.

 

Plastik çöp konteyner tercih edilirken kullanılacak alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü konteyner farklı şekillerde ve ölçülerde üretilir. Hafif, boşaltılabilmesi kolay, rahat ve kullanışlı olmalarından dolayı bu tarz ürünler daha çok tercih edilir.

 

Kişiler tarafından imha edilmesi oldukça zor olan çöp atıkların biriktirilebilmesi amacıyla kullanılan sarı çöp konteyneri ürünlerinin sağlığa uygun ve sağlam olmaları gerekmektedir. Konteynerler nerede ve ne amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Alınacak olan ürünler hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve ürünle alakalı fikir sahibi olmak şarttır.

 

120 lt çöp konteyneri çok değişik alanlarda kullanılabilir. Öncelikle otel ve tatil köyü gibi turizm işletmeleri başta olmak üzere; dershane, okul, üniversite gibi eğitim kurumlarının, poliklinik ve hastanelerde de sıklıkla tercih edilir. Kalitesi test edilmiş olmakla birlikte atık toplama kullanımına uygunluk gösteren ürünlerdir. Konteynerler, deforme olduklarında, sızdırma yapabileceği için kullanılmamalıdır. Dönüştürülebilir özellikte üretildiğinden tekrar dönüştürülmesi sağlanmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir