Konteyner 120 L Sarı 1. Kalite Pedallı


2.075,63 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 11 kg Yükseklik: 940 mm Genişlik: 480 mm Derinlik: 540 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Sarı Pedallıdır


Konteyner 120 L Sarı 1. Kalite Pedallı Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L sarı 1.kalite pedallı, kullanılacakları alanlara göre özel olarak üretilen atık toplama gereçlerindendir. 1.kalite ham maddelerden üretilmiş olup, pedalı sayesinde kapak kısmına el değdirmeden atıkların yerleştirilebilmesi açısından oldukça sağlığa uygun bir üründür. Modern ve temiz kullanım özellikleri bulunan ürün sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

Tekerlekli pedallı çöp konteyneri tercih edilirken kullanılacak alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak tercih yapmaya özen gösterilmelidir.  Çünkü konteynerlerin farklı şekillerde ve ölçülerde değişik modelleri mevcuttur. Hafif, boşaltılabilmesi kolay, rahat ve kullanışlı olmalarından dolayı plastik konteynerler daha çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

Yaşanılan çevrenin temiz olması, huzurlu ve sağlıklı bir ortam tüm bireylerin hakkıdır. Yaşanılan ortamın sürekli olarak temiz tutulması sağlıklı hayat sürdürebilmek için de oldukça önemlidir. Sokaklarda ve caddelerde yer alan 120 litre pedallı çöp konteyneri insan hayatında önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Çünkü çöp atıklarının çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden depolanabilmesi 1. kalite pedallı sarı 120 litre konteynerler yardımıyla sağlanabilmektedir. İki adet tekerleği bulunup kolay taşıma özelliğine de sahip olduğundan kullanımı kolaydır.

 

İnsanlar tarafından imhası zor olan çöplerin biriktirilebilmesi amacıyla kullanılan konteynerlerin sağlığa uygun ve sağlam olmaları gerekmektedir. Sarı çöp konteyneri nerede ve ne amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Alınacak olan ürünler hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve ürünle alakalı fikir sahibi olmak gereklidir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir