Konteyner 120 L Mavi 1. Kalite Pedallı


2.075,63 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 11 kg Yükseklik: 940 mm Genişlik: 480 mm Derinlik: 540 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Mavi Pedallıdır


Konteyner 120 L Mavi 1. Kalite Pedallı Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L mavi 1.kalite pedallı, atıkların insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden nakledilecek olduğu ana kadar depolanması amacıyla kullanılır. Tekerlekli pedallı çöp konteyneri, ihtiyaç duyulan her alanda ulaşılabilir ve güvenilir noktalara yerleştirilerek kullanılmaya uygun olarak üretilmiş ürünlerdir.

 

Sağlıklı ve temiz çevre koşullarında yaşamak tüm bireylerin en doğal hakkıdır. Bu nedenle yaşamakta olduğumuz alanlara yerleştirilmiş olan konteynerlerde atıklarımızı biriktirerek çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek de bizlerin en önemli görevlerindendir.

 

120 litre pedallı çöp  konteyneri, temizlik ve çöp tasfiye şirketlerinin, otel ve tatil köyü gibi turizm işletmelerinin, belediyelerin vs. ihtiyaçları çerçevesinde üretilmiştir. Mavi çöp konteyneri, test edilmiş olmakla birlikte atık toplama kullanımına uygunluk gösteren ürünlerdir. Konteynerler, görevleri sona erdiği zaman geri dönüştürülebilir özellikte üretilmiştir.

 

Yaşamakta olduğumuz çevrenin temiz olması, huzurlu ve sağlıklı bir ortam her bireyin hakkıdır. Yaşadığımız ortamın sürekli olarak temiz tutulması sağlıklı hayat sürdürebilmek için de oldukça önemlidir. Sokaklarda ve caddelerde yer alan çöp konteynerleri insan hayatında önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Çünkü çöp atıklarının çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden depolanabilmesi 1. kalite pedallı mavi 120 litre iç hacme sahip konteynerler yardımıyla sağlanabilmektedir. İki adet tekerleği bulunup kolay taşıma özelliğine de sahip olduğundan kullanımı kolaydır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir