Konteyner 120 L Mavi 1. Kalite - 6505


1.383,75 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 8.74 kg Yükseklik: 955 mm Genişlik: 455 mm Derinlik:600 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Mavi


Konteyner 120 L Mavi 1. Kalite - 6505 Bizsizeyeteriz.com'da!

Çeşitli atıkların doğru şekilde ve sağlığa uygun koşullarda toplanması amacıyla üretilmiş olan konteyner 120 L mavi 1. kalite – 6505, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fonksiyonları farklı pek çok çeşit ve renkte üretilmekte olup dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür.

 

Kimyasal etkiler, ani ısı değişimleri, güneş ışınları gibi etkilere karşı korunabilmesi için özel takviyelerle geliştirilmiş ve üretilmiş ürünlerdir. Plastik olan parçaları son sistem ve modeldeki baskı makinelerinde monoblok döküm tercih edilerek üretilmektedir. Metal olan parçaları da oldukça dayanıklı yapıya sahip olup, paslanmalara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Tek parça elastik malzemeden yüksek kalitelerde üretilmiş iki adet tekerleği bulunmaktadır. Tekerlekler kaliteli çelik malzemeler ile birbirine bağlanmıştır. Tekerlekli çöp konteyner sağlığa uygun olarak üretilmiştir ve güvenle kullanıma uygundur.

 

Yaşamakta olduğumuz çevrenin temiz olması, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşanılması her bireyin hakkıdır. Yaşadığımız ortamın sürekli olarak temiz tutulması sağlıklı hayat sürdürebilmek için de oldukça önemlidir. Sokaklarda ve caddelerde yer alan çöp konteynerleri insan hayatında önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Çünkü çöp atıklarının çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden depolanabilmesi çöp konteynerleri ile sağlanır. Plastik çöp konteyneri de ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, çevrenin temiz tutulmasında da öncü rol oynar.

 

Mavi çöp konteyneri üretimi sırasında kullanılmakta olan madde soğuğa, sıcağa, güneş ışığına ve yağmura karşı oldukça dayanıklıdır. Sızdırmaz özelliğe sahip bir üründür. Darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilmiş 120 lt çöp konteyneri uzun ömürlü bir üründür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir