Konteyner 120 L Kırmızı 1. Kalite - 6505


1.383,75 TL

Hacim: 120 L Ağırlık: 8.74 kg Yükseklik: 955 mm Genişlik: 455 mm Derinlik:600 mm Teker Çapı: 200 mm Rengi: Kırmızı


Konteyner 120 L Kırmızı 1. Kalite - 6505 Bizsizeyeteriz.com'da!

Konteyner 120 L kırmızı 1. kalite – 6505, Fazla atık depolanması gerekli olan bahçe, restoran, okul ve sokak gibi alanlarda oldukça sık tercih edilen atık toplama gereçleridir.  Tekerlekli olmasının yanında hafif olması da  kullanım açısından kolaylık sağlar.

 

Çeşitli türdeki evsel atıkların toplanarak imha edilene kadar biriktirilmesi amacı ile üretilmiş birinci kalite atık toplama ürünüdür. Tekerlekli çöp konteyner  dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

Plastik çöp konteyneri atıkların geçici süreler için toplanması amacıyla kullanılmakta olan en önemli gereçlerdendir. Atıklar ile çevreye zarar verilmesin önleyen bu gereçler iş yerlerinde, caddelerde ve sokaklarda ve daha pek çok alanda oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Bulundukları ortamlarda sağlığa uygunluk koşulları sağlar. 120 lt çöp konteyneri kullanım amaçlarına göre farklı renklerde ve ebatlarda üretilmektedir.

 

Konteynerlere, zararlı kimyasal atıkların atılmamasına özen gösterilmelidir. İçerisindeki atıkların dışarı koku salmasını önlemek amacıyla kapakları mutlaka kapalı tutulmalıdır.  Sağlığa dost olan ürünlerden biri olup kaliteli ve uzun ömürlü yapısı ile sizlere sunulur.

 

İnsanlar tarafından imha edilmesi oldukça zor olan çöplerin biriktirilerek toplanması amacıyla kullanılan konteynerlerin sağlığa uygun ve sağlam olmaları gerekmektedir. Kırmızı çöp konteyneri nerede ve ne amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Alınacak olan ürünler hakkında gerekli bilgiler edinilerek amaca uygun olan ürün alınmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir