Kolon Küllük 2 No 15 L - 1202


566,10 TL

• 430 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. • Boy 60 cm, en 18 cm’dir. • Hacmi 15 L’dir. • 0,5 mm dkp sacdan üretilmiştir.


Kolon Küllük 2 No 15 L - 1202 Bizsizeyeteriz.com'da!

Kolon küllük 2 no 15 L -1202 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kalabalığın yoğun olduğu yerlerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Dış mekânların kullanımında tercih edilmektedir. Farklı görünümüyle ve tasarımıyla kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Ayaklı küllük kaliteli malzemeden üretildiği için yağmur ve kar gibi hava koşullarına bağlı durumlarda zarar görmemektedir. Bunun için kullanılan ortamlara ayrı bir avantaj sunmaktadır. Küllüklü çöp kovası  izmaritlerin yerlere atılmadan bir arada toplanmasını sağlamaktadır.

 

Kolon küllüklerinin dış mekânda olması sigara içmeyen insanları da rahatsız etmez. Kolon küllükler sigara içilmesi için ayrılan alanlarda kullanılmaktadır. Açık havada kullanılan kolon küllükleri aynı zamanda alt kısmı çöp kutusu olarak kullanılır. Elinizin altında olması çevre kirliliğine de mani olmaktadır.

 

Temizleme açısından oldukça zahmetsiz olan balkon küllük  üst kısmı çıkartılarak kolayca temizlenmektedir. İzmarit çöp kutusu bulunduğu ortamda kullanım açısından oldukça rahat bir üründür. Farklı modellerde çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede seçim şansınız da artmaktadır. Çevreye duyarlı ve  göze hoş gelen kolon küllükleri kullanımıyla da her daim ihtiyaç duyulmaktadır. Çevre sağlığında da en önemli ürün olmaktadır. Sigaranın yanıcı olması sebebiyle izmaritler doğaya ya da çöp kutularına atılmamalıdır. Bunun için özel olarak tasarlanıp üretilen dış mekan küllük en doğru seçim olmaktadır. Kolon küllük üretimde ve kalitede başarı sağlayarak sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir