Kolon Küllük 3 No 20 L - 1203


601,83 TL

• 430 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. • Boy 60 cm, en 21 cm’dir. • Hacmi 20 L’dir. • 0,5 mm dkp sacdan üretilmiştir.


Kolon Küllük 3 No 20 L - 1203 Bizsizeyeteriz.com'da!

Kolon küllük 2 no 15 l -1202 çelikten ve paslanmaz olarak üretilmiştir. Küllüğün üst tarafı küllük diye kullanılırken alt kısmına da çöp atılabilmektedir. Sigara kullananlar için küllükler vazgeçilmez olmaktadır. Ayaklı küllük taşınabilir olmasından dolayı istenilen yere götürmede kolaylık sağlamaktadır.

 

Balkon küllük  dış mekanlarda kullanılan ürünlerden biridir. Kolon küllükler kalabalık yelerde kullanılmak amacıyla tercih edilmektedir. Dış mekân küllükleri arasında oldukça ilgi gören ürünlerden biridir. Sigara yanıcı olmasından dolayı izmaritlerinin küllüklere atılması gerekmektedir. Doğaya ya da çöp kutularına atılmamalıdır. Bunun için küllüklü çöp kovası  kullanılarak çevre sağlığına da katkı sağlanmış olmaktadır.

 

İzmarit çöp kutusu temizliği küllüğün üst tarafı çıkarılarak yapılmaktadır. Küllüklerden çıkan çöp ve izmaritleri dikkat ederek boşaltılmalıdır. Sigara izmaritlerinin küllüklere atılması çevre kirliliğinin de önüne geçilmesinde en büyük etken olmaktadır. Aynı zamanda sigara küllerinin de etrafa yayılmasını engellemektedir. Bu sayede etraf temiz ve güzel görünüme sahip olur.

 

Çöple ve izmaritle dolan küllükler zamanla kötü koku yayabilmektedir. Bunun için temizliğine dikkat edilmelidir. Küllüklerin temizlikleri düzenli olursa her seferinde sizi yormadan daha kolay başarı elde edilir. Dış mekan küllük üretiminde kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Dış mekanlarda kullanıldığı için hava şartlarına karşı dayanıklı olmaktadır. Dayanıklılığı ile de uzun yıllar kullanılabilmektedir. Başarılı ve kullanışlı ürün olan kolon küllük her zaman tercih edilmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir