Kolluk Standart 100'lü


52,50 TL

• Ürün Tela’dan üretilmiştir.  • Bilek kısımları lastiklidir.  • 1 pakette 100 adet kolluk bulunmaktadır.


Kolluk Standart 100'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Kolluk standart 100’lü paketler sayesinde artık hastane ve ameliyathanelerde hijyen çok daha kalıcı bir hale gelmektedir. Hastanelerde özellikle doktorlar, veterinerler ve diş hekimleri tarafından kullanılan bu kolluklar bilekten itibaren dirseği kaplamaktadır. Önlüklerin yanı sıra fazladan hijyen sağlayan bu kolluklar kıyafette buluna tüy, kıl, tüy yumağı gibi şeylerin hastane ya da ameliyat ortamında kişilerin olası rahatsızlıklarını önlemek için sıklıkla kullanılmaktadır.


Tek kullanımlık olan bu kolluk 100’lü paketi tıpkı diğer bone, galoş, tela önlük gibi tek kullanımlıktır ve kullanıldıktan sonra çöpe atılmalıdır. Salgın hastalıklar nedeniyle hastane ortamlarında çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Bunun için özellikle sağlık çalışanları ve doktorlar bu hususta dikkatli olmalıdırlar. Tek kullanımlık olan bu kolluklar hem salgın ortamında hem de ameliyat ortamında kullanıma uygundurlar.


Kıyafetlerde tüy bırakmayan, tek kullanımlık kolluk kıyafetlere zarar vermez. Nefes alabilen yapıya sahip malzemelerden üretildikleri için terleme durumuna karşı oldukça etkilidirler. Hava almaya yardımcı oldukları için aşırı terleme gibi durumlar ortaya çıkmaz. Kolluklar özellikle ameliyathanelerde sıklıkla kullanılan materyallerden biridir. Maske, bone, ameliyat önlüğü gibi malzemeler nasıl tek kullanımlık olmalıysa bu durum kolluklar için de geçerlidir.


Hijyen artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Sadece hastanelerde değil aynı zamanda iş yerlerinde ve evlerde de yaygınlaşan hijyen kuralları, insanları hijyenik malzemeler almaya ve her açıdan daha temiz bir ortam oluşturmaya itiyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir