Klozet Kapak Kağıt Verici-7217


491,32 TL

Ürün ölçüsü 39 cm x 26,5 cm x 6 cm’dir. Paslanmaz çeliktir.


Klozet Kapak Kağıt Verici-7217 Bizsizeyeteriz.com'da

Klozet kapak kâğıt verici 7217 ürün özellikle toplu alanlarda tercih edilmektedir. Kalabalık ortamlarda yer alan tuvalet ve banyo alanları temizlense dahi yeteri kadar temiz olmaz. Bundan dolayı özellikle iş yerleri ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda klozet kapak örtüsü tercih edilir. Kullanılan ürünler sayesinde bakteri ve mikroplar ise tene ulaşmaz.


Ürün, kalabalık ortamlar içerisinde mutlaka tercih edilmesi gereken seçeneklerden biridir. Kolaylıkla duvara monte tercih edilebilirken klozet kapak örtü aparatı içerisinde yer alır. Ürünün dizaynı kişilerin kullanımı için büyük bir önem arz eder. Dayanıklı gövdesi ile dayanıklı malzemeler ile gerekli şekilde muhafaza sağlanır. Ürün, gerekli hijyeni sağlamak için toplu alanlarda sağlık korumak amacıyla mükemmel bir üründür.


Dayanıklı olarak hazırlanan ürün klozet üzerinde bakteri oluşumunu engeller. Özellikle nemli ortamlarda cihazlar üzerinde istenmeyen bakteriler oluşabilmektedir. Özel olarak sunulan klozet kapak dispenseri sayesinde hijyen konusunda daha gelişmiş önlemler almış olursunuz.


Genel olarak AVM gibi pek çok kalabalık ortamda tercih edilen ürünler hijyen konusunda sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda hastane gibi alanlarda da karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda özellikle hijyen eksikliği bulunan ortamlarda mutlaka kullanılması gereken bir üründür. Bu klozet kapak örtüsünü satın alarak siz de ofisinizde, iş yerinizde fark yaratabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir