Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 Gr - Teneke Kutu


134,64 TL

• Arabica türü yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilir. • 250 gr teneke kutu içerisindedir. • Teneke ambalajı sayesinde tazeliğini uzun süre korur. • Koli içi 12 kutu bulunur.


Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 Gr Toptan

Kuru Kahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 gr teneke kutu halinde avantajlı bir şekilde sunuluyor. İşyerlerinde ya da evlerde kısacası hemen hemen her yerde pek çok anın olmazsa olmazı haline geliyor. Türk kahvesi sahip olduğu keskin kokusu ve ismi ile birlikte kahve tutkunları için en çok tüketilen içecek haline geliyor. Teneke kutu halinde sunulması kahvenin uzun süre doğru bir şekilde saklanmasının imkanını sağlıyor. Kurukahveci Mehmet Efendi firması tarafından sunulan Türk kahvesi vücudumuz için büyük bir enerji kaynağı haline geliyor. Üstelik sunduğu ürünler ile birlikte herkesi büyüler cinsten. Buna ek olarak aynı zamanda uyanıklığı tetikleyerek bu alanda avantajlı bir seçenek olur.


Başarılı Türk kahvesi sahip olduğu doğal tadı ile birlikte yumuşak ve orta yoğunlukta karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda baharat ve çikolata tatları da kahveler içerisinde yerini almaktadır. Teneke kutuda 250 gram şeklinde sunulan kahve oldukça uzun bir kullanım imkânı sunar. Ortalama olarak bir porsiyon yani bir fincan kahve 60 milim olmaktadır. Böylece 60 miligram kahveye denk gelir. Köpük ve kahve, telve olarak uzun süre damak tadına hitap eder. Yoğun ve lezzetli tadı ile birlikte oluşan tat tomurcukları hafızamıza adeta yer ediniyor. Sağlıklı bir içecek seçimi haline gelirken aynı zamanda sıklıkla içilebiliyor. Böylece Türk kahvesi hemen hemen herkesin hayatında ve sofralar yerini alıyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir