Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr


130,39 TL

• Mehmet Efendi tecrübesi • 250 gr’lık paketlerde • Kahve makinelerinde ve frenc presste kullanılabilir. • Yumuşak içimli


250 Gr Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr günümüzde en çok tercih edilen ve yapımı en kolay olan kahvelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Mehmet Efendi kalitesi ile pek çok kahve sefere hitap ediyor. Başarılı kahve özellikle kahvesini orta sertlikte tercih edenler için uygun bir şekilde hazırlanıyor. Öğütülmüş olarak hazırlanan filtre kahve ile birlikte içimi rahat bir kahve tadını çıkarabilirsiniz. Filtre kahve diğer kahveler ile kıyaslandı takdirde içimi en kolay olan ürün olarak karşımıza çıkıyor.


Kolombiya'da yer alan kaliteli Arabia kahve çekirdekleri ile özel olarak hazırlanıyor. Böylece özenle kavruluyor. Fitre kahve günümüzde yer alan çekilmiş kahve çekirdeklerini su ile buluşmasıyla filtreden geçiyor. Özellikle ofis gibi iş ortamlarında sıklıkla tercih ediliyor. Filtre kahve esnasında su filtre kâğıdın içinden dökülür, kahve çekirdekleri süzülür. Böylece kahvenin eşsiz lezzeti ve aroması bardakta yerini alır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Klasik kahve tadı ve buna ek olarak kokusu ile dikkat çeken çekirdek kahve sıklıkla tercih ediliyor. Özel olarak sunulan bir fincan filtre kahve ile genel olarak 0,18 gram protein yer almaktadır. Aynı zamanda içerisinde 0,06 gram yağ ve 3 gram sodyum yer alır. Başarılı kahve içerisinde şekersiz tüketim görülmektedir. Ortalama olarak 2 kalori bulunmaktadır. Sağlıklı tercihleri arasında yer almasından dolayı diyet gibi durumlarda sıklıkla tercih edilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir