Fiyat Aralığı
Marka

Kartuş Sistem Köpük Sabunlar

Filtre 0
220,31 TL + KDV
264,37 TL (KDV Dahil)
39,71 TL + KDV
47,65 TL (KDV Dahil)
114,00 TL + KDV
136,80 TL (KDV Dahil)

Kartuş Sistem Köpük Sabunların Günümüzdeki Yeri

Günümüzde evlerden iş yerlerine kadar birçok mekan için kartuş sistem köpük sabunlar tercih ediliyor. Farklı biçimleri ile yüzyılları aşan bir tarihe sahip olan temizlik malzemeleri, pandemi süreci ile birlikte çok daha önemli bir konu haline geldi. Temizliğin öneminin anlaşıldığı bu dönemde, normalden fazla önlem alınarak sağlığa dikkat edildi. Bu önlemler arasında kartuş sistem köpük sabunlar da bulunuyordu. Sistem gereği az temas gerektiren kartuş sistem köpük sabun, kaliteli sabun yapısı ile birleşince oldukça etkili hale geliyor.

Kişisel hijyene önem vererek çok sayıda bakteri ve virüsten korunmak mümkün. Bu doğrultuda günümüzde köpük sabunlar sık sık talep edilen ürünler haline geldi. Çünkü kartuş, her sabun dolumunda ve alımı sırasında ekstra temas gerektirmediği için oldukça hijyenik bir sistem sağlıyor.

Kartuş Sistem Köpük Sabunların Kullanım Alanları

Kartuş sistem köpük sabunlar, alışveriş platformlarında en hızlı tükenen malzemeler arasında yerini aldı. Bu talebin önemli bir sebebi, online alındığı zaman kartuş köpük sabunların daha uygun fiyatlar ile temin edilebilmesi. Kartuş sistem köpük sabun ihtiyacının bu denli olması ise, hijyen alanındaki başarısını kanıtlayan bir sistem olmasından geliyor. Yedek kartuş ile çalışan yapı sayesinde temas etmeden sabun dolumu yapmak mümkün.

Ev, iş yeri, kafe ve restoranlar, okullar ve alışveriş merkezleri kartuş sistemin en çok tercih edildiği yerler arasında. İhtiyaca ve alınan mekana göre hangi köpük sabunu alacağınız da değişebiliyor. Bu noktada hem markanın hem de kartuş sisteminin özelliklerine dikkat etmek mantıklı olacaktır. Web sitemizde birbirinden farklı ve başarılı markalar mevcuttur.

Oxy ve Tork gibi kaliteli köpük sabunların kullanımı ile, sistemin faydaları da artmaktadır. Cildin kurumasını önleyen bileşenleri ile ve hafif yapısı ile bu sistemde kullanılan köpük sabunlar ideal hijyen ürününü oluşturur. 

Kartuş Sistem Köpük Sabunlar Nelerdir?

Kartuş sistem köpük sabun, hem köpük sabun hem de kartuş ve yedek kartuşu içinde bulunduran bir sistemdir. Diğer yandan kartuş, doldurma sırasında hava ile temas etmediği için bakteri oluşturma olasılığı düşmektedir. Aynı zamanda bu sistem, denenme aşamasında çok sayıda testten geçirildiği için pek çok tüketici tarafından güvenli bulunmaktadır. Ağır ve yoğun bir yapısı olmadığı için, el yıkama sırasında elin her yeri ile temas etmesi kolaylaşan köpük sabun, hijyen korunmasında iyi bir seçenek sunmaktadır. Kartuş sistem köpük sabun türleri hem sabunun markasına göre hem de kartuş sistemin türüne göre değişebilmektedir. Kartuş sistem köpük sabunlar;

  • Oxy,
  • Tork,
  • Maratem gibi kaliteli köpük sabunlar içerebilir.

Tek kullanımlık sabun kartuşları ile çalışabilen bu sistem sayesinde teması azaltarak kendinizi, sevdiklerinizi ya da ziyaretçilerinizi korumak mümkündür.

Carpex Nature fotoselli köpük kartuşu tercih etmeniz durumunda, içeriğinde bulundurduğu yoğun E vitamini sayesinde cilt kurumalarını önler. Sık ve uzun süreli kullandığınız zaman tahriş oluşmasını önleyecek bu sabunlar, en çok tercih edilen kartuş köpük sabunlar arasındadır. Tüm sabun çeşitleri için Köpük Sabunlar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kartuş Sistem Köpük Sabun Fiyatları

Kartuş sistem köpük sabun fiyatları tüketiciler tarafından en çok önemsenen konular arasında başta gelmektedir. Bu fiyatlar, pek çok özelliğe göre güncel şekilde değişebilecektir. Kartuş sistem köpük sabunlar;

  • Kartuş türü,
  • Yedek kartuş sayısı,
  • Sabunun markası ve yapısı,
  • Aldığınız dönem (indirim dönemleri gibi),
  • Aldığınız sayıya göre doğrudan fiyatı belirlenebilecek ürünler.

Kartuş sistem köpük sabun alışverişinizi firmamız üzerinden yapmak, size en kaliteli hijyen ürününe en uygun fiyat ile ulaşma fırsatı sağlar. Fiyat belirleme sırasında müşteri memnuniyeti ilkesini ön plana çıkaran firmamız ile en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Güncel fiyatları tercih ettiğiniz kategoride görüntüleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kartuş Sistem Köpük Sabun Nereden Alınır?

Hijyen ürünü satan mağazalardan temin edebileceğiniz kartuş sistem köpük sabun, web sitemizde en uygun fiyatlar ile listelenmektedir.

Yedek Kartuş Nedir?

Kartuş sistemli köpük sabunların büyük bir çoğunluğu tek kullanımlık kartuş sistemi içermektedir. Yedek kartuşun temassız değişme şansı sayesinde hijyen koşulları iyileşmektedir. Bu nedenle alışverişiniz sırasında yedek kartuş almak mantıklı olabilir.

Kartuş Sistem Köpük Sabun Aparatı Nedir?

Kartuş sistem ve yedek kartuşlar, sisteminin bütününün bir aparatı şeklinde değerlendirilebilir. Aparatlar, sistemin türüne göre değişebilir.