İspanyola Mop Gold Geniş Tabanlı


46,50 TL
• Pamuksu yapısı sayesinde daha fazla su emer. • Kullanımı kolaydır. • Ahşap sap ya da alüminyum sap ile kullanabilirsiniz.

İspanyola Mop Gold Geniş Tabanlı Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

İspanyola Mop Gold Geniş Tabanlı ürün büyük alanlarda temizliği oldukça kolaylaştırmaktadır. Mop sadece yeri temizlemekle kalmaz duvar, cam gibi alanlarında temizlenmesinde kullanılır. İspanyola mop ürünü yüksek emicilik sunarak kaliteli ve hijyenik bir temizlik sunmaktadır. Şık tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle banyolarınızda abez bir görüntü yaratmayacaktır. Ev haricinde okul, firma, hotel ve hastane gibi alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Moplar bir sopa ucuna yerleşen bez ürünleridir. Bu bez ürünlerinin yapısı ise peluş ya da havludan oluşmaktadır. Ev ortamlarında havlu tercih edilirken büyük ve halka açık olan alanlarda havlu yapılı moplar tercih edilmektedir.


Mop setleri kovadan, sopadan ve moptan oluşmaktadır. Kovada iki bölüm mevcuttur. Bir bölümüne su ve deterjan girmektedir. Diğer bölümünde ise sıkma aparatı bulunmaktadır. Mop setlerinin kullanımı ise oldukça kolaydır. Öncelikle kovanın su bölümüne ihtiyaca göre su koyulur. Ardından isteğe bağlı temizlik deterjanları eklenir. Ahşap yahut alüminyum sopaya bağlı olan mop bu su içerisine batırılır ve sıkma aparatından geçirilir. Fazla suyu çeken aparat ise temizliği oldukça kolaylaştırır. Ayrıca bu aparat sayesinde yere dökülen suların temizlenmesi de basitleşir. Pürüzlü ya da pürüzsüz yüzeylerde zorluk göstermeyen moplar temizlik personelleri ve ev hanımlarının güzide temizlik ürünlerinden biri haline gelmiştir. 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir