Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr


38,68 TL

500 gr küp şeker Tek sargılı Koli içerisinde 16 paket bulunur.


Irmak Tek Sargılı Küp Şekerler 500 Gr

Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr küçük boyutlu ambalajı içerisinde tek tek paketlenmiş küp şekerleri içerir. Hijyeni ön planda tutan tek sargılı yapısı ile, kullanacağınız kadar şekeri kendi ellerinizle ambalajından çıkartmanıza olanak sağlar. Ayrıca, küp şekerler ortam şartlarından ve çevre havasından etkilenmeden sizin kullanımınızı bekler. Ambalajı için kullanılan ve sağlığa zararlılığının olmadığı kanıtlanan sargısı, şekeri nem küf gibi ortam şartlarının meydana getireceği zararlı etkilerden korur. El değmeden fabrikasyon usulü paketlenen sargılı küp şeker, hijyenik şartları ön planda tutarak sağlığınıza önem verir.


Irmak şeker, üretim sürecinde asla kimyasal tatlandırıcılardan yardım almamaktadır. Dikkatle ve özen gösterilerek toplanan şeker pancarı, bu küp şekerlerin ana hammaddesi olarak kullanılır. Gerekli işleme proseslerinin ardından kalıplama işlemleri sonucunda küp haline getirilmektedir. İnsan vücudu günlük olarak yaklaşık % 9 - %10 civarında şekere ihtiyaç duymaktadır. Tüketimi sonrasında sindirme işlemlerinin ardından bedene enerji veren maddelere dönüşen şeker tercihi konusunda sağlıklı ve güvenilir markaların ürünlerinin tercih edilmesi oldukça önemlidir.


500 gr’lık paketler içerisinde 180 adet küp şeker bulunur. Su içerisinde bile kolayca eriyen doğallığa sahiptir. Ayrıca kullanımı sırasında yüzeyde köpük oluşumuna neden olmaz. Sağlıklı üretim yöntemleri sayesinde, kullanımı sırasında yağlanma görünümüne de izin vermez. Tatlı yapımı gibi şekeri toz halde kullanmanın gerektiği konularda ise öğütücü işlevi gören mutfak aletlerinizle toz hale getirebilmeniz çok kolay olacaktır.