Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg


311,88 TL

5 kg küp şeker Tek sargılı


Irmak Tek Sargılı Küp Şekerler 5 Kg

Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg, kahvaltı keyfinizden itibaren gününüze ortak olur. Günlük şeker tüketiminiz sabah kahvaltılarında içilen çayla beraber başlar. Şeker tercih eden çay severler bilir ki, çayın tadı kesinlikle kullanılan şekerle doğru orantılı olacak şekilde güzelleşmektedir. Ardından yorgunluk kahvesi, tatlı kaçamağı derken şeker bütün gününüze ortak olan tatlı bir arkadaş haline gelir.


Irmak sargılı küp şeker tatlandırıcı kimyasallarla değil, şeker pancarıyla üretilir. Vücudunuz için gerekli olan şeker ihtiyacı karşılanırken, bu küp şeker sağlığa zararlı olduğu bilinen kimyasal koruyucu ve tatlandırıcı ilavesine gerek duymadan üretilir. Yüzde yüz şeker pancarı kullanılıyor olması, özenle toplanan pancarların bünyenize olan olumlu katkılarından da faydalanmanızı sağlar. Hijyen kuralları çerçevesinde toplanılan şeker pancarları, filtreleme ve akabinde devam eden işleme süreçlerinden sonra sofranızın ve bünyenizin dostu olan ırmak küp şeker formunu alır.


Sargılı küp şeker
, özellikle ofis ortamları, kalabalık evler ve arkadaş grupları gibi ortamlarda hijyeni ön planda tutan paket tercihi sayesinde ön plana çıkar. Toz şeker kullanımında sık sık meydana gelen dökülme, etrafa saçılma vb. durumlardan uzak, özenli paketleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Hem hijyenik hem de israf önleyici paketleri, pek çok kişinin tercih sebebi olmaktadır. Paketlemede kullanılan komori chambon makinaları ile, el değmeden paketlenir. Tamamen hijyenik olan ambalajı ile özenle paketlenip kullanıcılarının sağlığını her anlamda ön planda tutarak piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir