İmaj Çöp Kovası 54 Litre - 1361


2.121,57 TL

• 430 Kalite Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir • Çöp Kovasının Ölçüleri 30X30X60+14 Cm'Dir. • Çöp Kovası Hacmi 54 Litredir


İmaj Çöp Kovası 54 Litre - 1361 Bizsizeyeteriz.com'da!

İmaj çöp kovası 54 litre – 1361 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çöp kovasının ağız yeri plastik ile çevrilidir. Görünümü modern ve şık bir üründür. Kalabalığın yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Çöp kovaları etrafta hijyen ve temizliği sağlamak için bulunmaktadır. Çöp kovalarında ürün isimleri çok fazla olmaktadır. Bunlardan bazıları kapaklı çöp kovası, kapaksız çöp kovası, metal çöp kovası, paslanmaz çöp kovası gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.

 

Kapak gerektirmeyen çöpler için kapaklı çöp kovası tercih etmeniz size zahmet verir ve zaman kaybına neden olur. Kapaklı çöp kovası kullanılması gereken yerlerde kapaksız ürün tercih etmeniz ortamda oluşan kötü kokuları engellemekte güç olmaktadır. Metal çöp kovası kullanımı rahat ve kolay bir ürün olmaktadır. El değmeden çöp atış işlemleri kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca pratik bir üründür.

 

Bu paslanmaz çöp kovası kare şeklindedir. Çöp kutusunun üst kapağı çıkartılarak çöp boşaltımları yapılabilmektedir. Ayrıca çöp boşaltımlarında hijyene önem verilmelidir. Çöp kovasının temizliğini yaparken temizlik ürünlerinden uygun olanını tercih etmeniz gerekmektedir. Hangi ürün isimleri olursa olsun mutlaka kaliteli ve sağlam ürün olmalıdır. Dış mekan çöp kutusu tercihlerinizde paslanmaz ürün seçimine dikkat edilmelidir. Ayrıca paslanma olması durumunda kimyasal etkileşimler olabilmektedir. Alacağınız çöp kovası ortama uyumlu olmalıdır. Çevremiz ve kendi sağlığımız için çöp kovalarına ihtiyaç vardır. İmaj çöp kovası dayanıklılığı ile uzun seneler kullanılmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir