Hobby Sıvı El Sabunu 400 ml


25,38 TL

• Cildiniz ile uyumlu PH aralığındadır. • Ürün 400 gr’dır. • Her gün düzenli olarak kullanıma uygundur. • Pompalı ambalajı sayesinde direkt kullanıma uygun ve kolaydır.


Hobby Sıvı El Sabunu 400 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Hobby Sıvı El Sabunu 400 ml

Cildinizin ipeksi yumuşaklığa kavuşması için Hobby Sıvı El Sabunu 400 ml tam size göre. Doğal bir nem ortamı sunan bu sıvı sabun ellerinizin en iyi dostu olacak. Evlerinizde, iş yerlerinde bu sıvı el sabunları sıklıkla el temizliği için tercih edilebilir. Hobby el sabunları katı sabunlardan oluşan bir sıvı sabun değildir. Özel bir formül ile sıvı olarak üretilir. Bu sayede cilt kuruluğuna neden olmaz ve cildinizde kaşıntı yaratmaz. Aynı zamanda çok doğal içeriğe sahip olan bu nemlendirici sabun vücudumuzdaki yağ dengesinin düzenlenmesine de yardımcı olur. Hobby sabunlar, el temizliği veya hijyeni akla geldiğinde ilk tercih edilen sabunlar arasında yerini almıştır. Toplu yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.


Uzmanlar kalabalık aileler için ve iş yerleri için sıvı sabun kullanımını önermektedir. Bu açıdan baktığımızda Hobby sıvı el sabunları dayanıklı sert plastik kutusu ve kolay kullanılabilir pompa başlığı ile her türlü ortama uyum sağlar. Bu pompa başlıkları ile sıvı sabunlar daha ekonomik hale gelmektedir. Vücudunuzun sağlığını korurken kullanım esnasında tahriş etkisi bırakmayan bu sıvı sabun, ellerinizin üzerinde de artık sabun bırakmaz. Normal sabunlar cildinizde kötü bir etki bırakırken Hobby el sabunu ile çok kolay ve ekonomik temizlik yapabilirsiniz. Her gün düzenli kullanıma uygun olarak üretilen bu sıvı el sabunu cildinizin her zaman yumuşak kalmasını sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir