Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Small


91,06 TL

• Doğal kauçuktur. • Tek kullanımlıktır. • Pudralıdır. • S bedendir. • Standart beyaz renktedir. • Koli içi 20 pakettir.


Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Small Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Haspet muayene eldiveni pudralı small ürününün yumuşak yapısı, sizi kendisine hayran bırakacaktır. Ameliyat eldiveninin iç kısmı pudra ile kaplıdır. Pudralı kullanımı, ürünün daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca pudralı eldiven kullanılan ellere sıvı bulaştırmamaktadır. Geçirgenlik değeri düşük olan eldiven, small boyuta sahip ellerin şeklini kolayca alabilmektedir. Muayene eldiveni yüzeyinde yer alan esnek yapı, eldivenin elinizi boşluksuz olarak kaplamasını sağlayacaktır. Elinizi bu eldiveni kullanarak özgür şekilde hareket ettirebilirsiniz. Bu eldiven ile temizlik yapabilir ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Farklı sektörlere hitap eden bu ürün,  bir kutu içerisinde satılmaktadır. Kutunun üst kısmında yer alan çentikli kısımları yırtabilir ve eldivenlere kolayca ulaşabilirsiniz.


Muayene eldivenin yumuşak yapısı, elinizin hasar görmesini engellemektedir. Eldivende yer alan delinmeye karşı dayanım özelliği, sizleri kendisine hayran bırakmaktadır. İnşaat, yapı, onarım, imalat gibi atölyelerde pudralı eldiven kullanıldığını görebilirsiniz. Ayrıca pudrasız eldiven de bu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle hastanelerin muayene odalarında eldivenlere sık sık yer verilmektedir. Gerilim dayanımı yüksek olan bu eldivenlerin sürtünmeye karşı direnci bulunmaktadır. Güçlü bir koruma sağlayan bu ürün, kimyasal malzemelere karşı diren kazanmıştır. Eli kavrayan ürünün raf ömrü oldukça uzundur. Sızdırmama özelliğine sahip olan ürün, elin korumasını sağlayacaktır. Çok amaçlı olarak kullanılan ürünü tek kullanımlık şekilde pek çok sektörde kullanabilirsiniz. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir