Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Large


91,06 TL

• Doğal kauçuktur. • Tek kullanımlıktır. • Pudralıdır. • Large bedendir. • Standart beyaz renktedir. • Koli içi 20 pakettir.


Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Large Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Haspet muayene eldiveni pudralı large ile farklı alanlarda rahat edebileceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere etkili bir hizmet sunan bu ürünün iç kısmı pudralıdır. Dayanıklılığı ve esnekliği ile bilinen bu ham madde sizlere farklı avantajlar sunmaktadır. Pudralı eldiven sayesinde hem temizlik sırasında hem de muayene anında steril bir ortam yaratabilirsiniz. Ellerinizin herhangi bir sıvı ya da kan ile temas etmemesi amacı ile bu ameliyat eldiveninden yardım alabilirsiniz. Large boyuta sahip olan bu eldiven, farklı ellerin yüzeyine kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır. Eldiveni baş kısmından tutup elinize geçirerek kullanabilirsiniz. Eldivenin her ikisini de giydikten sonra parmaklarınızın tam olarak eldiven içine oturmasını sağlayabilirsiniz.


Pudralı eldiven
sayesinde ellerini farklı pek çok alanda koruyabilirsiniz. Bulaşık yıkar iken ellerinizin çatladığını hissediyor iseniz bu eldivenden yardım alabilirsiniz. Ayrıca hastanelerde de ürünü kullanabilirsiniz. Raf ömrü oldukça uzun olan bu ürün, evlerinizin dolaplarında yıllar boyu kalabilmektedir. Bu ürün yalnızca evlerde değil laboratuvarlarda, işletmelerde ve şirketlerde de depolanarak kullanılabilmektedir. Muayene eldiveni ile herhangi bir iş yapar iken rahat edeceksiniz. Muayene sırasında hastalarınız ile temas etmekten kaçınmak için bu eldivenden yararlanabilirsiniz. Kullan at formatı ile tasarlanan bu eldiven, bir kullanımlıktır. Birden fazla kullanım için pudralı eldiven grupları tercih edilebilmektedir. Pudralı eldivenler, elde uyuşuk bir his bırakmaması ile bilinmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir