Hacışakir Kalıp Sabun 150 gr 4'lü


101,25 TL

• Cildiniz ile uyumlu PH aralığındadır. • Ürün 150 gr’dır. • Her gün düzenli olarak kullanıma uygundur. • Kalıp sabundur.


Hacışakir Kalıp Sabun 150 gr 4'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Hacışakir Kalıp Sabun 150 gr 4'lü

Hacışakir Kalıp Sabun 150 gr 4’lü kalıp sabun ürünleri söz konusu olduğunda yıllardır akla gelen ve müşteri güvenilirliğini kanıtlamış olan Hacışakir markasının en bilinen ve en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Marka gerek sağladığı kalite standartları gerekse üretim yöntemlerinde tercih ettiği doğal süreçlerle müşterilerine temizliğin en doğal halini sunmaktadır. Aktif bileşen olarak tercih edilen maddelerin doğallığı sayesinde ne kullanım sırasında ne de üretimi sırasında insan ya da çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir oluşum meydana gelmez. Saf gliserin özü sayesinde nemlendirici özellik kazandırılmış olan sabun ürünleri mile temizliğin en doğal halini elde etmek mümkündür.


Sabunun içerisinde yer alan E vitamini destekleri sayesinde cilde kusursuz bir yumuşaklık verdiği bilinmektedir. E vitamini, cildi besleme özelliğinin yanı sıra antioksidan özelliği olduğu bilinen önemli bir vitamindir. Sabunda yer alması sayesinde cildinize nüfus eden vitamin cilt sağlığınızı destekleyen bir oluşum sağlamaktadır. Aynı zamanda antioksidan özellik ile cildin yenilenme sürecine destek olan kalıp sabun, cilde bakım da yapmış olmaktadır. Gliserin içeriği yıkama esnasında cildin mecburen kaybettiği nemi fazlasıyla cilde geri kazandırır. Bu katı sabun, el sabunu ya da duş amacıyla kullanabilirsiniz.


Doğal ve gerçek bir temizlik ürünü olarak en çok tercih edilen markalardan biri olan Hacışakir ürünleri arasında yer alan bu kalıp sabun, 4’lü sabun olarak satılmaktadır. Bu sayede çoklu alım yaparak her an elinizin altında bu sabunlardan bulundurabilirsiniz.

Ürün Çeşidi
Ürün Çeşidi
Kalıp Sabun
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir