Glade Automatic Sprey Karışık Kokular 269 ml


90,03 TL

• Ürünün adet fiyatıdır. • Ürün 269 ml dir. • Hem manuel hem de makinası içerisinde kullanılır. • Hoş kokuludur.


Glade Automatic Sprey Karışık Kokular 269 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Glade automatic sprey karışık kokular 269 ml dünyada 120’den fazla ülkeye satılmaktadır ve neredeyse 70 yıldır bu alanda hizmet veren bir markanın ürünüdür. Farklı koku alternatifleri ile her zevke uygun seçenekler sunmaktadır. Glade automatic sprey oda kokusu makinesi ile çalışmaktadır. Bu makine düzenli olarak durmakta ancak kokular değiştirilmektedir. Bu sayede sürekli oda spreyi sıkmaya gerek olmadan Glade automatic sprey bunu kendisi yapmaktadır. Kalıcı oda parfümü ortalama 60 gün kadar etki göstermekte ve sonrasında yedeği ile değiştirilmektedir.


Oda kokusu makinesi içerisine 269 ml olan istenen koku konulmakta ve bu şekilde çalışmaktadır. Bu oda parfümü evin her yerinde bulunabilmektedir. Bir yere doğru kokuyu yayıyor olsa da kokunun uzun ömürlü olması ile birlikte koku, odanın genel bir bölümünü kaplamaktadır. Koku giderici özelliği ile oda spreyi var olan kötü kokuları da önlemektedir. Özellikle banyolarda koku giderici özelliği ile dikkat çekmektedir. Banyo kokusu olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede hoşa giden koku uzun süre kalacak ve kötü kokuları düzenli bir biçimde önleyecektir.


Glade Automatic Sprey Karışık Kokular 269 ml kullanılırken dikkatli olunmalıdır. Bebeklerin ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır ve onların tenle temasından da kaçınılmalıdır. Hamile veya alerjisi olanlar da ortam kokuları yanında bulunmamalıdır. Koku tercihi de alerji durumuna göre yapılabilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir