Geridönüşüm Kovası 4 Bölmeli Paslanmaz - 1848


11.899,73 TL

• Paslanmazdır. • 4 Bölmeli (Plastik, Metal, Cam, Kağıt) • Ürün İçi Galvaniz Kovalıdır.


Geridönüşüm Kovası 4 Bölmeli Pazlanmaz - 1848 Bizsizeyeteriz.com'da!

Geri dönüşüm kovası 4 bölmeli pazlanmaz-1848 çelikten üretilmiştir. Dünyanın en büyük sorunu çevre kirliliğidir. Bu çevre kirliliğinden kurtulmanın en büyük etkeni geri dönüşümdür. Atılan çöpleri kâğıt, metal, cam ve plastik olarak ayrıştırmak gerekmektedir. Daha sonra dört bölmeli geri dönüşüm kovasına atılmalıdır. Geri dönüşüm atıkları ile evsel atıklar birbirine karıştırılmamalıdır. Bu konuda dikkat edilmelidir.

 

Geri dönüşüm çöp kovası geri dönüşüme gidecek olan atıkların gitmeden önce tutuldukları yerdir. Kullanıldıktan sonra ayrıştırılan malzemeler çeşitli uygulamalarla geri dönüşüm olarak tekrar kazandırılmaktadır. Böylelikle dünyadaki doğal kaynaklar korunmuş olmaktadır. Geri dönüşüm sayesinde ekonomiye de önemli katkı sağlamaktadır. Geri dönüşümün önemi gittikçe artarak gelişmektedir. Bu gelişim sayesinde yeni iş imkanlarını da beraberinde getirmektedir.

 

Metal geri dönüşüm kovası temizliği de oldukça kolaydır. Geri dönüşüm kovası atıklarını rahatlıkla boşaltabilmek için içlerinde kovalar bulunmaktadır. Bu kovalara ayrı ayrı torba konularak hijyen sağlanmaktadır. Ayrıca üzerindeki renkler size atıkları atarken ayırt etmenizde yardımcı olur.

 

Dönüşüme giden birçok çeşitli atık bulunmaktadır. Fakat en kolay dönüştürülen atıklar arasında kâğıt atıklar yer almaktadır. Kağıtlar hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bunun için çöpe atmak yerine geri dönüşüme atarak kazanımı sağlanmaktadır. Geri dönüşüm ile çöplüklere atılan atık oranı da azalmaktadır. Dört bölmeli ofis geri dönüşüm kutuları her yerde bulunabilmektedir. Kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bunun için uzun yıllar kullanılmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir