Galoş Kalın Çift Lastikli Ekstra 1000'li


336,00 TL
• Mavi renklidir. • Hijyen sağlamak amacı ile üretilmiştir. • 100% polietilendir. • Çift lastiklidir. • Paket içi 1000 adet bulunur.  

Galoş Kalın Çift Lastikli Ekstra 1000'li Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Galoş Kalın Çift Lastikli Ekstra 1000’li galoş paketi sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda oldukça hijyenik bir üründür. Bugün pandeminin de etkisiyle hijyen önlemleri zirveye ulaştı. Galoşlar özellikle hastaneler, karantina odaları, işyerleri, ofisler ve hijyene önem veren tüm ortamlar için uygundur. Ayakkabı kılıflarının yanı sıra, kirli ve temiz galoşları ayırmak için tek kullanımlık galoş, tela önlük, bone, kolluk gibi ürünler bulunmaktadır. Ayakkabı galoşları tek kullanımlıktır. Ayakkabılarınıza zarar vermezler ve steril bir ortamda ayakkabınızın altında biriken kir veya bakterilerin yayılmasını engellerler. Standart dayanıklı galoş olan galoşun lastikli kısmı ayağınızı rahatsız etmez ve ayakkabınızda iz bırakmaz. Naylon galoşların yanı sıra ayakkabılarınızın uzun süre nefes almasını sağlayan kumaştan yapılmış bez galoşlar da bulunmaktadır. Kalın çift lastikli galoş, uzun süreli kullanımlar için oldukça dayanıklıdır ve kolay kolay yırtılmazlar.


Hastanelerde, sağlık ocaklarında, polikliniklerde, ofislerde ve bazı işyerlerinde sıklıkla kullanılan galoşlar çok basit malzemelerden yapılsa da hijyen söz konusu olduğunda oldukça kullanışlı araçlardır. Boneler, maskeler, önlükler ve diğer tek kullanımlık ürünler gibi tek kullanımlık galoş da birden fazla kez giyilemez ve giyildikten sonra doğrudan çöp kutusuna atılır. Bazı ortamlarda dışarıdan içeri giren ve ayakkabınıza yapışan çamur, kir, toprak, pislik gibi maddelerin çevreye yayılmasını engellerler. Kolaylıkla takıp çıkarılabilirler. Galoş Kalın Çift Lastikli Ekstra 100’li sayesinde bir paketi uzun süre kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir