Galoş Aparatı Kutusu Mavi


205,20 TL
• Duvara monte edilerek kullanılır. • Plastikten üretilmiştir.

Galoş Aparatı Kutusu Mavi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Galoş aparatı kutusu mavi galoşların hem daha rahat alınmasını hem de kullanımdan sonra atılmasını sağlayan önemli aparatlardır. Bu aparatlar yardımıyla hijyenik ve kirli galoşlar birbirinden ayrılır. Ayrıca galoşmatik kolaylıkla galoş giyebilmenizi sağlar. Hastane, ofis ve hijyen gerektiren ortamlarda mutlaka bulunması gerekir.


Hemşirelerin, doktorların ve diğer görevli personellerin neonatoloji servisi, enfeksiyon hastalıkları servisi ve hastane ameliyathaneleri gibi departmanlarda rahat hareket etmelerini sağlayan galoşlar ayrıca hastanın bulaşıcı hastalık taşıyan bakteri ve virüslere maruz kalmasını engeller. Bunlara ek olarak steril eldiven ve ağız maskesi, bone, galoş, tela önlük, galoş ve galoş kutusu gibi ürünler kullanılmaktadır. Ancak ayak bölgesinde bu tür önlemlere çok az dikkat edilmiş ve bu bölgenin enfeksiyon kaynağı olabileceği düşünülmemiştir. Bu sorunun ihmal edilmesi, bulaşıcı maddelerin hastane odalarına yürüyerek taşınmasına neden olmuştur.


Hastalıklı mikroorganizmalar bu bölümlere hasta veya doktor aracılığıyla girebilir. Bu durum sadece hastayı değil ameliyatı yapacak ekibi de tehdit etmektedir. Bu mikroorganizmalar hava ve toprakla etkileşime girmeye hazırdır. Kişiler kullanılan ayakkabılarla ameliyathane ve benzeri alanlara girip çıktıklarında insanlarla birlikte birçok alana taşınmakta, taşınan mikroorganizmalar sadece hastane personelinin değil hastaların da sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle galoş aparatı kullanılmasının amacı beklenmeyen enfeksiyonlara maruz kalmayı önlemektir. Ayakkabı örtüleri genellikle sterilizasyon gerektiren ameliyatlarda kullanılır ve galoşları kullanan kişi bölgeden ayrılmadan önce bunları çıkarır. Galoş, tıpkı maske, eldiven, önlük gibi tek kullanımlıktır ve iş bittikten sonra mutla çıkarılıp çöpe atılmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir