Finish Bulaşık Makinesi Tuz 1,5 Kg


83,84 TL

• Bir adeti 1,5 kg’dır. • Bulaşık makinenizin içerisinde bulunan tuz koyma bölümüne dökerek kullanmalısınız.


Finish Bulaşık Makinesi Tuz 1,5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Finish bulaşık makinesi tuz 1.5 kg her makinenin ihtiyacı olan bir üründür. Özellikle uzun süreli bulaşık makinesi kullanımında düzenli olarak tuz eklentisi yapmak makinenin ömrünü uzatmaktadır. Finish bulaşık makinesi tuz kullanarak kireci önlemek mümkündür. Aynı zamanda suyun sertliğini de kesen ve bulaşıkların çok daha iyi temizlenmesini sağlayan bir ürün olarak dikkat çekmektedir.


Kullanım için ise öncelikle aşağıda yer alan sepeti öne çekmeniz gerekmektedir. Sepet çekildiğinde altta bir boşluk ve bir hazne yer almaktadır. Burada kapak vardır ve kapağı çevirerek buranın açılması mümkündür. Sonrasında bu alana bulaşık makine tuzu eklenmelidir ki bu aşamada burada su olduğundan tuz erimeye başlayacaktır. İşlem sonrasında kapak kapatılır ve makine çalıştırılır. Makine tablet kullanımı da içerisinde bulaşık varsa tavsiye edilir. Aynı zamanda makine parlatıcı ürün kullanımı da makinenin ve bulaşıkların uzun ömrü için gerekmektedir.


Bulaşıklar elde yıkanırken suyun düzenli olarak akması nedeni ile suyun sertleşmesi gibi problemler olmamaktadır. Ancak makine kullanımında bu görülse de önlemek mümkündür. Elde yıkama esnasında da makinenin ömrünü uzatmak için bulaşıklar sudan geçirilmektedir. Bulaşık deterjanı kullanılması da temizlenme için avantaj sağlar. Bulaşıkları yıkayan ve yerleştiren kişilerin de sağlık ve hijyen açısından bulaşık eldiveni giymesi önerilmektedir. Aynı zamanda bulaşık önlüğü de giyerek giysiler de korunabilmektedir. Ev ve ofislerde bulunan bulaşık makineleri için kullanıma uygundur.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir