Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 1500 ml


126,15 TL

• Bir adeti 1500 ml’dir. • Limon kokuludur.


  • Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 1500 ml Bizsizeyeteriz.com'da

Fairy sıvı bulaşık deterjanı 1500 ml özellikle su tasarrufu sağlayan bir bulaşık deterjanı olması nedeni ile ilgi görmektedir. Tek seferde daha uzun süreli ve daha çok bulaşık için kullanılan kalitesi ile ürün de daha uzun süreli kullanım göstermektedir. Ev ve ofislerde kullanıma uygun olan Fairy limon içerikli deterjan çoklu bulaşık temizliği için kullanılmaktadır. Aynı zamanda evlerde az orandaki bulaşık temizliği için de tercih edilmektedir.


Ağır kimyasal kullanılmayan ürün, kokusu ile öne çıkar. Fairy elde bulaşık deterjanı zorlu lekeler konusunda uzman olmaktadır. Ürün kullanılırken bulaşık önlüğü takılması önerilmektedir. Elde yıkanan bulaşıklar su kullanımından dolayı giysileri ıslatabilmektedir. Benzer bir biçimde giysilere deterjan da bulaşabilmektedir. Bulaşık önlüğü ile bunu önlemek mümkündür.


Bulaşık eldiveni de bulaşıkları yıkama esnasında takılmalıdır. Özellikle uzun süreli yıkama ve temizleme imkânı sunan Fairy deterjan ürünü büyük işletmeler ve ofislerde de tercih edilmektedir. Ev ve ofislerde sıkça görülen bu temizlik ürünü aynı zamanda restoranlarda da ilgi görmektedir. Restoranlarda çoklu bulaşık temizliğini yapabilmek için eldiven faydalı olmaktadır. Eğer makineye yerleştirilecek ise makineye tablet koymanın öncesinde bulaşıkları deterjan ile temizlemek avantaj sağlamaktadır. Makine parlatıcı da tercih edilebilmektedir.  Fairy markasının sizlere sunduğu bu bulaşık deterjanının kullanımı ve sonrasında doğru yıkanması ile bulaşıkların temizliği sağlanacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir