Duvar Tip Delikli Çöp Kovası 25 L - 1227


1.196,95 TL

• Ürün 25 litre’dir. • Metalik renktir. • Uzunluk: 40 cm Çap: 41 cm’dir.


Duvar Tip Delikli Çöp Kovası 25 L - 1227 Bizsizeyeteriz.com'da!

Duvar tip delikli çöp kovası 25 L-1227 modern tasarımı ile her alanda kullanılmaktadır. Farklı görünümüyle çalışma alanlarında kolaylık sağlamaktadır. Duvar tipi çöp kovası ofislerde en büyük ihtiyaçtır. Birçok insanın bulunduğu ortamda çöp kovasının kullanımı oldukça önemlidir. Elinizin altında bulunan çöp kovaları çöplerin kovada birikmesini sağlamaktadır. Bu sayede ortam daha ferah ve temiz görünmektedir. Delikli çöp kovası kapaksız görünümüyle de her zaman farkındalık kazandırmaktadır.

 

Duvara monte çöp kovası kaliteli ve göz alıcı olarak uzun süre sorunsuz kullanılabilmektedir. Ayrıca paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çöp kovası kullanıldığı alanda duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Delikli çöp kovasının birçok çeşidi vardır. Bunun için kullanılan ortama göre seçme şansını artırmaktadır.

 

Kolay temizlenmesi ve modern tasarımından dolayı en çok tercih edilenler arasındadır. Çöp kovası delikli olmasından dolayı da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Çöplerinizin kokmamasını ve kovanın hava almasını sağlar. Metal çöp kovası kullanılan alanlarda temizlikte ve sağlıklı çalışmada en büyük etkendir. Çalışanların daha rahat, mutlu ve temiz çalışabilmeleri için birçok ofis malzemelerine ihtiyaç vardır. Bunlardan biri de sizlere kolaylık sağlayan çöp kovalarıdır. İstenilen her alanda kullanılarak temizlikte başarı sağlamaktadır.

 

Duvar tipi çöp kovası her alana uyum sağlayarak ortamın da tertipli olmasında en büyük etkendir. Delikli çöp kovaları temizlikte başarı oranını ikiye katlayarak hijyen sağlamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir