Dr Lory el dezenfektanı 5 L


363,14 TL
Ürün 5 L'dir.  Durulanmadan kullanılır. Biosidal ruhsatı vardır.

Dr Lory el dezenfektanı 5 L Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Dr. Lory el dezenfektanı 5 Litre etkili bir cilt koruma sistemine sahiptir. Bu anlamda mevcut bakteri ve virüsleri kolayca yok eder. 5 litrelik ambalajlarda satışa sunulan ürünün alkol oranı %70'dir. Dr. Lory el dezenfektanı, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. El ve cilt dezenfektanı ile istenilen yüksek hijyen standartlarını karşılamaktadır. Yüzey dezenfektanı olarak da kullanılabilir. Öncelikle iş yerleri, restoranlar, yemekhaneler, hastaneler gibi kalabalık ortamlarda kullanılan bu dezenfektan gerekli el sterilizasyonunu sağlar ve uygulandığı alanda uzun süre bakteri engelleyici etki sağlar.


Dr. Lory'nin tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilen alkol bazlı dezenfektanı gerekli kalite belgelerini almış ve bu anlamda güvenilir bir markanın ürünü olduğu için birçok kurum tarafından çok tercih edilmektedir. Cilde zarar vermeyen ürün, işlem sonrası durulama gerektirmez.


Gerekli hijyen düzeyi için yeterli alkol içeriğine sahip Dr. Lory alkol bazlı el ve cilt dezenfektanının kimyasal içeriği sayesinde bebekler için de kullanılabilir. İçerdiği gliserin sayesinde cilt kurumaz. Kalabalık ortamlarda bu antibakteriyel el dezenfektanı dispanser ve dezenfektan aparatı ile kullanılabilmektedir.


Güvenilir bir markanın ürünü olduğu için birçok kuruluş tarafından oldukça tercih edilmektedir. Ürün cilde zararsızdır ve durulama gerektirmez. Avucunuzun içindeki çukuru doldurmanız için elinizde sıkmanız yeterlidir. Alkol konsantrasyonu gerekli hijyen seviyesi için yeterlidir. Dr. Lory'nin alkol bazlı el ve cilt dezenfektanının kimyasal bileşimi cildinizle uyumludur. Ayrıca içeriği sayesinde cildin kurumasını engeller.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir