Dove Cream Bar El Sabunu 90 Gr


32,90 TL

• Cildiniz ile uyumlu PH aralığındadır. • Ürün 90 gr’dır. • Her gün düzenli olarak kullanıma uygundur. • İçeriğinde 4 te 1 oranında nemlendirici bulunmaktadır.


Dove Cream Bar El Sabunu 90 Gr Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Dove Cream Bar El Sabunu 90 Gr

Evlerimizde, iş yerlerimizde özellikle el temizliği için tercih edilen Dove Cream Bar El Sabunu 90 gr ellerinizi temizlemeye yardımcı olurken cildin doğal nem dengesini de korumaya devam eder. Etkili bir el temizliği sunan bu Dove el sabunu her insanın vazgeçilmez bir temizlik aracı oluyor.


Günlük kullanımda ellerinizi tahriş etmeyen antibakteriyel el sabunu doğal bir içeriğe sahiptir. Cildi temizlemeye yardımcı olurken aynı zamanda cildin nemli kalmasını sağlar. Aynı zamanda çok doğal içeriğe sahip olan bu nemlendirici sabun vücudumuzun yağ dengesini de korur. Sabunlar kullanılırken cildinizin tipi ve cinsiyetiniz burada önemli rol oynar. Yüz sabunu olarak da kullanılan bu sabun, kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir ve bütün cilt tiplerine uygundur.


Dove sabun, katı normal bir sabun gibi değildir. Vücudunuzun sağlığını korurken kullanım esnasında tahriş etkisi yaratmaz. Normal sabunlar cildinizde kötü bir etki bırakırken bu nemlendirici sabun ile çok kolay temizlik yapabilirsiniz. Ellerinizde gün içinde oluşan zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırırken yararlı mikroorganizmaları ise korur. Bu sayede cildinizin nem oranını korurken sağlığınızı da tehlikeye atmaz. Her gün düzenli kullanıma uygun olarak üretilen bu el sabunu cildinizin her zaman yumuşak kalmasını sağlar. Evlerdeki banyoların vazgeçilmezi olan Dove nemlendirici sabun, hem ortamda hem de cildinizde hoş ve kalıcı bir koku bırakır. El temizliğinizde tercih edebileceğiniz bu sabun aynı zamanda cildinize de bakım yapar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir