Fiyat Aralığı
Marka

Dökme Köpük Sabunlar

Filtre 0


Dökme Köpük Sabunların Kullanımı

Oldukça pratik bir tasarıma sahip olan dökme köpük sabunlar, son yılların en sık tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Yeterli miktarda sıkma sistemi ile hem israfın önüne geçen hem de köpürtme özelliğiyle sterilizasyonu destekleyen bir yapıdadır. Bu nedenle ev, ofis ve eğitim kurumlarında sıklıkla tercih edilir.

Kolay durulanabilme özelliği ile de dikkat çeken dökme köpük sabun pek çok farklı modeli de bünyesinde barındırır. Örneğin, küçük ebatlarda üretilen ürünler ya da ofis boy büyük tasarımlar mevcuttur. Siz de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Ürünlerin açıklama kısmında yer alan detayları okuyarak bilgi sahibi olabilir ve rahatlıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dökme Köpük Sabun Çeşitleri

Köpüklü ya da yarı sıvı bir yapıya sahip olan bu ürünler, insan sağlığına uygun tasarımlardır. Sıkıldığında direkt olarak köpük formunu alan ürünler, derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Dolayısıyla pek çok farklı ortamda kullanıma uygun bir yapıdadır. Köpük formüllü ürün, su ile temas ettiğinde temizleyici özelliği aktif olur. Böylece eldeki tüm kir ve tozdan kısa süre içinde arınmanızı sağlar.

Mevcut ürünün pek çok farklı seçeneği mevcuttur. Antibakteriyel yapılı dökme köpük sabunlar bünyesinde yer alan seçeneklerden bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Büyük boy
  • Renkli tasarımlar
  • Sensörlü / otomatik modeller
  • Düğmeli, basmalı alternatifler

İhtiyacınıza yönelik olan tasarımlar arasından siz de seçim yapabilirsiniz. Böylelikle kullanacağınız ortama en uygun olan sabunu tercih edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak çocuklara uygun olan dökme sabunlar da satışa sunulur. Üzerinde ‘’Çocuklar için’’ ibaresi olan köpük formüllü ürünleri tercih ederek sağlıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her yaş grubundan kişiye uygun olan dökme sabunlar, aynı zamanda az miktarda kullanıldığında da etki gösteren ürünlerdir. Avcunuzun içine aldığınız az bir miktardaki köpük bile su ile temas ettiğinde daha fazla köpürerek ideal temizliğe ulaşmanızı sağlar.

Her Ortama Uygun Dökme Sabunlar

Yukarıda da bahsi geçtiği üzere pratik bir kullanımı olan bu modeller, kalabalık ortamların da vazgeçilmezidir. Zor durulanan sabunlara alternatif olarak kısa süre içinde elinizden arındırabileceğiniz bir yapıdadır. Bu özellik kimi zaman kullanıcıların temizlik konusunda tereddüt etmesini sağlamaktadır. Fakat uzmanlar tarafından incelendiğinde görüldüğü üzere dökme köpük sabunlar oldukça üst düzey bir temizlik fırsatı sunmaktadır.

Mevcut ürünlerin aynı zamanda yağ bazlı leke ve kirleri de kolaylıkla çıkarabilen bir yapıdadır. Bu nedenle yalnızca banyoda değil mutfakta da tercih edilir. Yapısında özel yağ bileşenleri ve gliserin olan materyal, her ortamda kullanılabilirliği ile de dikkat çeker. Aynı zamanda içeriğinde yer alan parfüm sayesinde etrafa hoş kokular da yayar.

Dökme Köpük Sabun Fiyatları

Her kategoriden ürün seçeneğinde olduğu gibi dökme köpük sabunlar çerçevesinde de farklı fiyat aralıkları mevcuttur. Ürünlerin boyutu, miktarı ve yapısı fiyatlarda belirleyici bir unsurdur. Dolayısıyla dökme köpük sabun fiyatları üzerinden net bir rakam verilememektedir. Siz de kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek fiyatları görüntüleyebilirsiniz. İnternet sitesinden filtreleme yaparak nasıl bir dökme sabuna ihtiyacınız olduğunu sınırlandırıp bu şekilde kolay bir arama da gerçekleştirebilirsiniz.

Her ortama uygun, pratik bir çözüm sunan dökme köpükleri detaylı olarak incelemek için ‘’Ürün Detay’’ kısmına göz atabilirsiniz. Daha sonrasında ise ister kendinize isterseniz de ailenize ve sevdiklerinize bu ürünü hediye edebilirsiniz.

Hijyenik ve dekoratif anlamda şık bir duruşa sahip olan modeller arasından bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz. Ek olarak otomatik yapılı, tasarımında sensöre yer verilen sabunları da inceleyebilirsiniz. Çeşitli kampanyaların yer aldığı sistemden bu modelleri de kampanyalı fiyatlar üzerinden almanız mümkündür. Tüm indirimli köpük sabun fiyatları için Köpük Sabunlar kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Dökme Sabunlar Zararlı mıdır?

İçerisinde zararlı bir madde bulunmayan köpük sabunlar, pratik kullanımları sayesinde oldukça faydalı materyallerdir.

Köpük Sabunlar Yeterli Miktarda Temizlik Sağlar mı?

Dökme sabun olarak bilinen köpük yapılı temizlik maddeleri, sağlığa uygun olup yeterli bir hijyen sağlamaktadır.

Otomatik Yapılı Sıkma Sabun Var mıdır?

Basmalı olan modellere ek olarak sensörlü dökme sabun tasarımları da seçenekler arasında yer alır.