Doğuş Royal Breakfast Bardak Poşet Çay 2 Gr 1000'li Paket


926,48 TL

• Bir paketinde 2 gram 1000 adet poşet çay mevcuttur. • Kolisinde 1 paket mevcuttur. • Yumuşak içimlidir. • Paket fiyatıdır.


Doğuş Royal Breakfast Bardak Poşet Çay

Doğuş Royal Breakfast Bardak Poşet Çay 2 Gr 1000’li  bir bardak çay keyfi için gerekli ve yeterli olan çay miktarını içeren 1000 adet poşet çay ile tüketiminize sunulmuştur. Çay üretiminde ülkemizde önde gelen ve kalitesini kanıtlamış olan marka, çay çeşitleri konusunda oldukça geniş bir yelpaze ile sizlere hizmet vermektedir. Bitki çaylarından özel çaylara, yeşil çaydan özel harmanlara pek çok farklı çay çeşidini size sunar marka. Bu çeşitlerden biri de Royal Breakfast çayıdır. Özellikle kahvaltı keyfinizde size eşlik edecek tada ve aromaya sahip olarak hazırladığı bu poşet çay ile size eşsiz bir kahvaltı keyfi vaat ederken bardak poşet çay sayesinde oldukça pratik bir hazırlama imkanı da verir.


Bilindiği üzere çay, yüksek bir antioksidan içeriğe sahiptir. Vücudunuz üzerinde pek çok olumlu etki sağladığı kanıtlanmıştır. Kalp sağlığı için faydalı olan flavonoid maddesini içerir. Bu madde tek başına bile düzenli tüketimi sonucunda yüksek tansiyon kolestrol ve trigliserit seviyeleri konusunda bünyenize katkı sağlar. Yapılan araştırmalara göre 12 hafta siyah çay tüketimi ile trigliserit değerleri düzenlenmektedir. Kan basıncı üzerinde de etkileri olan ve 6 ay boyu günde 3 fincan çay tüketimi ile sistolik ve diyastolik kan basıncını düzenlediği kanıtlanan içecek de yine çay olmaktadır. Daha pek çok faydası bulunan ve ülkemizde milli içecek haline gelen çayı satın alırken, eşsiz koku tat ve dem kalitesi sunan royal breakfast poşet çay vazgeçilmezleriniz arasında olmak için hazır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir