Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label 3.2 Gr 500'lü


558,01 TL

• Ürünün bir paketi 3,2 gr’dır. • Paket içerisinde 500 adet ürün mevcuttur. • Kolisinde 16 paket bulunmaktadır. • Seylan ve Karadeniz çay karışımlarından oluşmuştur. • Paket fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 16
Sepete Ekle Sepete Git

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay

Özellikle ofis gibi çok fazla insanın çalıştığı yerlerde Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label 3.2 Gr 500'lü paketler tercih edilmektedir. Uzun, yoğun çalışma saatleri arasındaki molalarda bir bardak çay ile büyüyen, gününüze neşe katmanın harika bir yolu Doğuş çay, kısa sürede demlenen poşet çayları ve güçlü aroması ile en yoğun kıvamda hayata yeni bir tat verebilirsiniz.  Evde ve ofiste en çok tüketilen içecek çaydır. Türkiye'nin önde gelen çay markalarından olan Doğuş, damak zevkinize hitap edecek poşet çaylar üretiyor.


Doğuş demlik poşet çay 500'lü paket, öncelikle damakta bıraktığı tat ile karakterize edilir. Türkler için çayın lezzeti önemlidir. İyi bir demleme ve güçlü bir aromaya sahip taze çaylar herkes için ilk tercihtir. Misafirlerinize özel sunumlar yapmak için tercih edebileceğiniz en iyi çay markası Doğuş’tur. Yıllardır adından bahsettiren kalitesi ve lezzeti ile tadını damaklarda bırakan Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label avantajlı çay poşetleri 15 ile 20 dakika arasında demlenme süresine sahiptir. Çayınızı fazla bekletmeden demleyerek servis edebilirsiniz. Kaliteli Karadeniz çay yaprakları Lipton tarafından özenle hasat edildikten sonra tesislerde kurutulur ve en iyi demleme için incelenir. Bardakta bir çayın görünümü ve tadı kısaca bu çayın özelliklerini özetler. Çayınızı güvenle ve rahatça yudumlayabilirsiniz. Karadeniz'den özel mahsullerle hasat edilen en taze siyah çay, Doğuş farkıyla harmanlanmıştır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir