Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label 3.2 Gr 100'lü


103,72 TL

• Ürünün bir paketi 3.2 gr’dır. • Paket içerisinde 100 adet ürün mevcuttur. • Kolisinde 16 paket bulunmaktadır. • Seylan ve Karadeniz çay karışımlarından oluşmuştur.


Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label 3.2 Gr 100'lü Bizsizeyeteriz.com'da

Aile buluşmalarında, dostlar arasında ve yalnız geçirdiğimiz huzurlu zamanlarımızda her zaman bize eşlik eden çay, Doğuş Çay ile farklı bir boyuta taşınıyor. Doğuş Demlik Poşet Çay Black Label 3.2 Gr 100'lü paket ile gerçek siyah çay deneyimini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Çay, pek çok kültür ve medeniyette önemli bir sembol olmuştur ve hala da olmaya devam etmektedir. Demlenme tarzları ve aromaları ile pek çok çay çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle çok fazla tüketilen siyah çay, bizi en çok çay tüketen ülkeler arasında ilk sıraya taşıyor. Gelişmiş bir çay kültürü olan ülkemizde kahvaltıda, molalarda, akşam yemeklerinde, gittiğimiz evlerde ve yediğimiz tatlıların yanında bile sürekli çay tüketilmektedir.


Sevmeyeni olsa da sevenlerinin ağır bastığı çay keyfi, Doğuş avantajlı çay paketleri ile en ekonomik sizlere sunuyor. Demlik poşet çay kontrollü tüketildiği müddetçe insan vücuduna önemli katkılar sağlamaktadır. Bunlardan en bilindik olanı kalp sağlığına faydalı olmasıdır. Hayatımızda olmazsa olmaz bir yer edinmiş çayın özelliklerinden bazıları kalp sağlığını korumasının yanı sıra tansiyona iyi gelmesidir. Antioksidan özellikleri sahip olmasından dolayı kansere ve çeşitli hastalıklara iyi geldiği bilinir. Siyah çayda bulunan fitokimyasallar kemik yapısının güçlenmesine katkı sağlar. Diyabet riskini azaltır ve kan basıncını dengeler. Çayda bulunan bileşenler kanser hücreleri üzerinde olduk büyük etkiye sahip olduğundan çay tüketen kişilerde kanser oranı oldukça düşüktür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir