Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 Gr 1000'li


1.180,78 TL

• Ürünün bir paketi 2 gr’dır. • Kolisinde 1 paket, paket içerisinde 1000 adet ürün mevcuttur. • Seylan ve Karadeniz çay karışımlarından oluşmuştur. •Paket fiyatıdır.


Doğuş Bardak Poşet Çay

Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 Gr 1000’li  dökme çay ile sektöre giriş yapan Doğuş çay markasının çay sevenler tarafından en çok tercih edilen ürünlerinden olan black label harmanına aittir. Black label çayını çaydanlık, demlenme süresi, çay küspesi temizleme süreci gibi uğraşlara gerek kalmadan birkaç dakikada hazırlamanızı sağlar bardak poşet çay.


Black label, Karadeniz’den ve Seylan’dan özenle toplanan kaliteli çay bitkilerinden oluşur. Karadeniz ve Seylan çaylarının özenle harmanlanması, tamamen fabrikasyon usulü gerçekleştirilir ve ortaya damak tadınıza hitap eden lezzetli çay harmanı ortaya çıkar. Black label, buruk içim tadına sahiptir. Kendi türleri arasında oldukça tatmin edici olarak görülen yüksek dem kalitesi ile dikkat çeker. Kendisine has kokusu ve tadı ile hemen ayırt edilir. Koyu kırmızı rengi, poşet çay içerisinde olan karışımında dahi birkaç dakikalık demlenme süresinin ardından karşınıza çıkar. Tüketmek istediğiniz anda sizi uğraştırmadan gayet pratik ve hızlı bir şekilde hazırlamanıza imkan veren poşet çay, taze bir şekilde gününüzün her anında sizinle beraberdir.


Sudan sonra en çok tercih edilen içecek olma özelliğini dünyanın pek çok yerinde sürdüren çay ülkemizde ise kişi başına en çok tüketilen içecek olma özelliğini taşır. Bu özelliği sayesinde ülkemizde çay keyfi ismi verilen tabir ortaya çıkmış, hatta iş yerlerinde verilen çalışma molalarına çay molası ismi verilmektedir. Çay, kültürümüze ait vazgeçilmez bir milli içecek haline gelmiştir. Siz de sevdiklerinize hızlı bir şekilde servis edebileceğiniz Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label’ı iş yerlerinizde ve evinizde her zaman bulundurmak isteyeceksiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir