Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 Gr 100'lü


124,14 TL

• Ürünün bir paketi 2 gr’dır. • Kolisinde 8 paket, paket içerisinde 100 adet ürün mevcuttur. • Seylan ve Karadeniz çay karışımlarından oluşmuştur.


Bardak Poşet Çay Black Label Fiyatları

Doğuş Bardak Poşet Çay Black Label 2 gr 100'lü yumuşak içimli çay severlerin gözde tercihlerinden birisidir. Bütün dünya genelinde neredeyse her gün, özellikle de kahvaltı sırasında tercih edilen, hem içinizi ısıtan hem güne hazırlayan, yeri geldiğinde yorgunluğunuzu alıp götüren mucizevi bir içecektir çay. Evlerde, iş yerlerinde, kafe ve restoranlarda kısaca insanların içecek tüketebildiği her alanda bulunur. Doğuş çay, Karadeniz’e ait öznel doğada yetişen çay bitkilerini kullanarak hem hazırlaması hem de temizlemesi zaman almayan poşet çay tüketicilerine sunulmaktadır.


Karadeniz’in dünyada nam salan meşhur yükseklerinde yetişen muhteşem bitkiye ait kaliteli yapraklar özenle toplanır. Kaliteli çay yaprakları uygun şartlarda işlenir ve masalarınıza yumuşak içimli, hafif buruk çay tadını damağınızda bırakan çay halinde size sunulur.


Bardak poşet çay
ürünü, demliğe gerek kalmadan ve haliyle uzun süre fazla miktarda suyun kaynamasını beklemeden çay keyfine daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Dilerseniz, demlik içerisine yeterli miktarda bardak poşet çay atarak bir bardaktan fazlası için demleme de yapabilirsiniz tabii. Tamamen tercihinize bağlı olarak dilediğiniz bardak sayısı kadar çay demlemenize imkan veren ürün, nefis çay kokusu ile keyifli molalarınıza ortak olmaya hazır. Ayrıca, kalite belgeleri ve denetimleri tam olan, güvenilirliğini yıllar boyunca sunduğu ürünlerle tescilleyen markanın ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite ve eşsiz tadı ile çay saatleriniz güzelleşecektir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir