Doğuş Avantaj Demlik Poşet Çay 30 Gr 35'li


262,15 TL

• 1 adet poşet çay 35 gramdır. • 1 pakette 30 adet poşet çay mevcuttur.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

Doğuş Avantaj Demlik Poşet Çaylarda Uygun Fiyatlar

Markanın özel ürünlerinden olan Doğuş Avantaj Demlik Poşet Çay 30 Gr 35'li Karadeniz'in enfes çay yapraklarından elde ediliyor ve avantajlı çay paketlerine dönüşüyor. 1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Doğuş, çay sektöründe ilk üretimlerini sergilemeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünleri ile tanınan firma, çaylarını dünyanın birçok yerine ihraç etmektedir.


Siyah çay üretiminin yanı sıra meyve çayları ile de ünlü olan çay, Türkiye'de birçok prestijli belgeye hak kazanmıştır. Türk Standartları Enstitüsü'nden almış olduğu sertifikalar ISO 9001, ISO 22000, 15014001 ve OHSAS 18001 olarak sıralanabilir. Markanın büyük bir özenle ürettiği ürünler enfes lezzetleriyle öne çıkıyor.  Doğuş çaydanlık poşetleri kullanım kolaylığı ve rahatlığı nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli kağıt torbalarda tüketiciye sunulan ürün, çaydanlık temizleme sorununu da ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra hiçbir kimyasal madde içermemesi sayesinde doğayı ve insan sağlığını koruyor.


İçeriğinde 35 adet ürün bulunmaktadır. Doğuş avantajlı çay ürününün her biri 30 gramdır. Ürünün bu kadar yüksek miktarda çay sunması da tüketicilerin tasarrufuna katkı sağlıyor. Günün her saatinde keyifle içilebilecek olan Doğuş poşet çay avantajı son derece lezzetli bir aromaya sahiptir. Ürünle içilen her içecek kişiye aynı hazzı verir. Ürünlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapan marka Doğuş Avantaj Demlik Poşet Çayda, kullanılan her malzemenin kaliteli olmasına özen göstermiştir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir