Doğuş Avantaj Bergamotlu Demlik Poşet Çay 20 Gr 50'li


244,18 TL

• Ürünün bir poşeti 20 gr’dır. Paketinde 50 adet ürün mevcuttur. • Kolisinde 10 paket mevcuttur. • Bergamot aromalıdır. • Bir poşetten yaklaşık 30 bardak çay çıkmaktadır. • Paket fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

Bergamotlu Demlik Poşet Çaylar

Doğuş Avantaj Bergamotlu Demlik Poşet Çay 20 Gr 50'li çay ile eşsiz bergamot aromalı çay keyfinizin tadını çıkarın. Türkiye’de en ünlü çay markaları arasında yer alan Doğuş çay hem adı hem de kalitesi ile adından sıklıkla bahsettirmektedir. Doğuş avantajlı çay paketleri, çayın tadından ödün vermeden en rahat şekilde çay yapmanızı sağlar. Demlikten çıkan poşet çayları kullanarak istediğiniz kadar çay yapabilir ve bu poşetleri demlikten kolayca çıkarıp demliği temizleyebilirsiniz. Demlik poşet çay kullanım kolaylığı sağladığından çokça talep edilir.


Poşet malzemesinin lifleri çayın ve suyun tadını etkilemez ve çayın tadını net almanızı sağlar. Bu şekilde çayınızı en hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca çay poşetinin şekli sayesinde çayınızı istediğiniz yere rahatlıkla çıkarıp kolayca hazırlayabilirsiniz. Piknik ve kamp gibi dış mekan aktivitelerde bile çayınızı en rahat şekilde tüketebilirsiniz.  Dünyanın en kaliteli çay yapraklarını toplanan bu çayları, lezzetlerini koruması ve uzun süre muhafaza etmesi için el değmeden işlenir ve paketlenir. Kontrol aşamasında pek çok teste tabi tutulur ve buna göre satışa sunulur. Lezzetleri ve aromalarıyla vazgeçilmez olan çayların insan sağlığına pek çok katkısı bulunmaktadır. Odaklanamama, kalp damar hastalıkları ve strese iyi geldiği bilinmektedir. Kan basıncını dengelemesi ile tansiyona da iyi gelen çayın en lezzetli hali Doğuş Çay ile sofralarınıza ve en keyifli anlarınıza konuk olmaya devam ediyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir